Skocz do zawartości

Jasna Góra 18.04.2010 Rozpoczęcie sezonu


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jak zwykle się wybieram.

Chciałbym przybyć już do Częstochowy w sobotę.

 

A czy ktoś wie czy i w tym roku będzie organizowany zlot w campingu Oleńka w zeszłym roku i dwa lata temu był w sobotę.

 

Gdzie w Częstochowie można tanio, blisko i dobrze przenocować ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz1221

Jeśli pogoda dopiszę również się zjawie :)

 

 

szwarc jeśli chodzi o tam te okolice to każdy z moich znajomych polecał właśnie Oleńke, więc chyba to będzie najlepszy wybór. Co do tego, czy tam będzie potem zlot Ci nie powiem, bo dopiero pierwszy raz pojade na JG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlotu w Oleńce nie będzie, dostałem wiadomość od jednego z organizatorów:

 

"No nietety nie organizujemy zlotu w tym roku, ponieważ miasto ostatecznie zdecydowało ze na terenie Campingu odbędzie się tylko i wylacznie wystawa psow ktora rowniez miala miejsce w tamtym roku w tym samym czasie co nasza impreza. Jest nam z tego powodu bardzo przykro ale nie mozemy nic z tym zrobic. Przesylam państwu 3 propozycje noclegow najblizej Jasnej Gory moze cos panstwo wybiora z tego:

 

1. Internat w Cz-wie na jasnogórskiej

tel do kierownika internatu

Marek Kulesza 607 760 200

 

2. Hotel Mercure

ul. ks.J.Popiełuszki 2

42-200 Częstochowa, Polska

tel.: +48 (0) 34 360 31 00

faks: +48 (0) 34 360 32 00

e-mail: [email protected]

rezerwacja: [email protected]

 

3. Hotel - Restauracja Sekwana

Adres: Wieluńska 24, 42-200 Częstochowa

Telefon: (34) 324-89-54

Strona www: www.hotelsekwana.republika.pl

"

 

Nie ma co pojadę sobie na wystawę piesków :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie nie polecam parady - lepiej przyjechać sobie wcześniej i znaleźć dogodne dla siebie miejsce

 

Mam prośbę, czy możecie podać adresy i kontakty, tanich i przyzwoitych miejsc noclegowych w Częstochowie - i najlepiej jak najbliżej klasztoru - ale to nie jest wymóg.

 

W Oleńce brak.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon,sądząc po ilości ludzi rok temu a było(podobno)okolo 30-35tyś motocykli,to parada musi wyglądać bosko z perspektywy przechodnia ;)

 

Pewnie odwiedzę Częstochowę jak rok temu(bylem pierwszy raz).Chociaz troche km sie zrobi ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon,sądząc po ilości ludzi rok temu a było(podobno)okolo 30-35tyś motocykli,to parada musi wyglądać bosko z perspektywy przechodnia ;)

 

Pewnie odwiedzę Częstochowę jak rok temu(bylem pierwszy raz).Chociaz troche km sie zrobi ;)

Wariat mówisz 35 tys??;/Byłem 2 lata temu, teraz prowadzę grupę ok. 10 motocykli ( w tym świeżaki) i trochę przeraża mnie ta parada-chociaż niesamowite uczucie jechać w takiej bandzie;] Zagrzane silniki i spalone sprzęgła to norma;/ A wy jedziecie na Górkę czy od razu na błonie?/No ja też zrobię 700 km lekko;] do zobaczenia w Czewie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja się wybieram ale niestety na jeden dzień prawdopodobnie na niedziele.Mieszkam niedaleko Poznania i mam takie pytanie;czy jest ktoś kto tak jak ja jedzie na jeden dzień z WLKP. :crossy:

 

Kolego ja jade a mieszkam niedaleko- wiec możemy śmignąc razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...