Skocz do zawartości

Kombinezon Dainese


nuna69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nuna - wchodzisz i od razu sie chwalisz... Najpierw przywitac sie trzeba ;)

 

A jak sie chwalic to chociaz fotke lub model rzucic - bo tutaj w przeciwienstwie do MiDu wiekszosc facetow, a my jestesmy wzrokowcami.

 

Witam przy okazji i gratuluje

 

PS - fajny nick - zwlaszcza koncowka mi sie podoba ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuna - wchodzisz i od razu sie chwalisz... Najpierw przywitac sie trzeba ;)

 

A jak sie chwalic to chociaz fotke lub model rzucic - bo tutaj w przeciwienstwie do MiDu wiekszosc facetow, a my jestesmy wzrokowcami.

 

Witam przy okazji i gratuluje

 

PS - fajny nick - zwlaszcza koncowka mi sie podoba ;)

 

 

No właśnie - powitalnię zlokalizowałam później niż "chwalenie się". Model Lady Yu, żółty. Fotkę wrzucę, tylko muszę się zorientować, jak to się robi... :wink:

 

Pozdrówka,

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - powitalnię zlokalizowałam później niż "chwalenie się". Model Lady Yu, żółty. Fotkę wrzucę, tylko muszę się zorientować, jak to się robi... :wink:

 

Pozdrówka,

Aga

Fotki wrzucasz na zewnetrzny serwer (np. imageshack.us) a tutaj wrzucasz linki.

Proponuje zalozyc kombi na gole cialo, a potem jedna fotka w zapietym, jedna w rozsunietym i jedna topless ;)

 

PS - tutaj sluszna koncepcja jednego ze zdjec: http://www.superbike.co.uk/imageBank/b/Bec...e%20Dainese.jpg

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wrzucasz na zewnetrzny serwer (np. imageshack.us) a tutaj wrzucasz linki.

Proponuje zalozyc kombi na gole cialo, a potem jedna fotka w zapietym, jedna w rozsunietym i jedna topless ;)

 

PS - tutaj sluszna koncepcja jednego ze zdjec: http://www.superbike.co.uk/imageBank/b/Bec...e%20Dainese.jpg

 

 

O dzięki za instrukcje!

Hehehe, żebyś się nie rozczarował :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...