Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adu cała i zdrowa dotarła dziś około 16 do domku. Zaliczyłam po drodze Myślenice i Kraków i udało się trochę poprzycierać kolanka na Obidowej :icon_mrgreen: Mam piękny "stalaktyt" :icon_twisted: Ihaaaa :icon_mrgreen:

Przechodząc do konkretów... No, cóż... Było ZAJEBIŚCIE!!! :biggrin:

Pomimo dwugodzinnego poszukiwania ulicy Nanasi w mieście bez oznaczeń, to i tak było git!

Trochę Pani przewodniczka mogła być bardziej rozgarnięta i opowiadać ciekawsze rzeczy, ale było spoko :)

Grupa była super! Oby więcej takich wspólnych wypadów!

Dzięki Szuberto i Yamahala za kabanosiki na ognisku nad brzegiem Dunaju :biggrin: Ten wieczór zaliczam do najlepszych i na pewno będę go długo pamiętać... A kolejka "winna" w pociągu była the best!!!

Podziękowania dla grupy OPEN (Wojtkowi i "Halamie" :icon_mrgreen: ). "Ja tysz, ty tysz, a on tysz?" :biggrin: Pan na stacji był super! :icon_mrgreen:

I oczywiście podziękowania dla Tomka za zorganizowanie wycieczki i Drzewulca za sprawy logistyczne.

Czekam na zdjęcia.

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla grupy OPEN (Wojtkowi i "Halamie" :icon_mrgreen: ). "Ja tysz, ty tysz, a on tysz?" :biggrin: Pan na stacji był super! :icon_mrgreen:

Jo Tysz!

to ja podziękowania za udział w OPEN:) i w ogóle fajowo się wracało, bo już zaczynałem mieć wątpliwości czy jazda motocyklem to rzeczywiście coś takiego fajnego-ale wiara została wrócona:)

Jak znajdę kabel do aparatu to będą fotki-czyli zapewne dzisiaj:)

pozdrowionka:)

P.S. Ta panna co sie z nami umówiła i pojechała po swojemu dostała 300 ojro mandatu... kto z nami nie trzyma tak ma:)

 

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj ale nie chciało mi się pisać :icon_twisted: .

Po kolei - z BP na Esztrogom (czy jak to się nazywa) jest fajna droga nad Dunajem. Ładne widoczki. Bazylika w E. rzeczywiście wielka i imponująca. Obejrzana z moto. W tymże E. jest przejście graniczne do SK przez fajny most. Trochę dalej był ładny kawałek drogi nad Wagiem (a na rzece tratawa jak z przełomu dunajca). Był też i kiepski, po betonowych płytach. Był też kawałek autostrady.

Po drodze była też Wisła i polatanie na quadach po lesie i górach. Powrót nudny bo katowicką.

Dzięki wszystkim zamieszanym za pomysł, organizację i współudział.

:clap:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy wczoraj z kamieniami soli wielickiej, a dzieciaki przywitały nas ciepłym ciastem ( same upiekły)!

Wrażenia pozostaną nie zapomniane, choć tym razem z pozycji tylnego siodełka... :biggrin: ..(eh...)

Dziękuję fantastycznej ekipie nadającej na tych samych falach....Dunaju Budapeszteńskiego !!!!

Ściągnęłam zdjęcia i będę je wieczorem lub jutro przekazywać ( Ojj...FAJNE)

Ktoś wcześniej wspomniał o spotkanku powyjazdowym- jestem za!- cholercia...myślałam ,że się nie rozkleję- no dobra- TĘSKNIĘ ZA WAMI :flesje: :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu .... wyrwałaś coś? .... ale tylko z orgazmem się liczy :icon_mrgreen:

Nie muszę. Mam swojego zaspokajacza i w zupełności mi wystarcza bez zbędnego wyrywania innych chwastów ;)

 

 

P.S. Ta panna co sie z nami umówiła i pojechała po swojemu dostała 300 ojro mandatu... kto z nami nie trzyma tak ma:)

Aż się normalnie oplułam :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tutaj nasze...

 

http://rapidshare.com/files/380433163/Buda...Niunia.rar.html

 

miłego... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

:flesje:

 

 

ERROR

 

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

 

This limit is reached.

 

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

 

 

 

co do k..nedzy???

mla, wrzucisz to jeszcze raz?

pliiiisssss

 

[zgubione - znalezione]

 

Uwaga!

na terenie parkingu przy Nanasi utca 5 znalazlem kominiarke.

Jezeli ktos reflektuje na zwrot, czekam na info.

:flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...