Skocz do zawartości

Grupa Uderzeniowa Wschód - wystąp!


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Hetman Kamandir

ja sie pisze

ma nadzieje ze bede na tyle sprawny co by sie stawic na miejscu wyjazdu

ale tylko jedno zastrzezenie

HROMOLE byc przewodnikem jakiej kolwiek Horagwi (mam dosyc po ostatnim wyjezdzi sie w to bawic)

no hiba ze ludzie beda kumaci i nie trzeba bedize zadawac pytania

"Czy Koniec ZROZUMIAL" :icon_biggrin: :icon_biggrin:

ale jak to juz napisales

wszystko jest do obgadania przy wniesieniu odpowiedniego WADJUM w postaci ..... :flesje:

Do uslyszenia i czekam na dalsze info i rozwiniecie konkretne tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Po przemyśleniach i konsultacjach wymysliłem, że Bratysławę można ewentualnie odpuścić. Po to, by więcej czasu spędzić na Węgrzech.

Ponadto pozwoli to skrócić trasę i dłużej delektować się Tokajem :icon_rolleyes:

Koszty:

- paliwo na 1700 km, przy spalaniu 6l/100 km daje 102 litry,

- noclegi cztery razy, jak najtaniej ale z zachowaniem minimum komfortu,

- micha na cały wyjazd - koszty jedzenia u Madziarów są porownywalne jak u nas.

 

Co do wymiany pieniędzy, to ja uskuteczniam kartę bankomatową w bankach państwowych lub marki znanej mi z rynku polskiego. Wożenie gotówki w dolarach lub euro powoduje, ze dwa razy płacimy prowicję przy wymianie a drobne i tak nam zostają. Oczywiście, zaskórniak w wyskokości 100 euro gotówką jest wskazany, na wszelakij słuczaj.

 

Co do noclegów, to internet naszym przyjacielem, więc coś się znajdzie. Ale chciałbym, by była to praca zbiorowa i każdy chcąc mieć optymalne warunki socjalno-finansowe, zaproponuje coś od siebie :clap:

 

Pozdrawiam i dobrej pogody życzę :crossy:

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy bez noclegu jestem za .... w Maju leciałem Warszawa-Poznań-Wrocław-Bratysława-Budapeszt ale Samochodzikiem zajeło mi to jakieś 14h więc na 2oo będzie o wiele szybciej :biggrin:

 

Co do Noclegów, polecam http://www.booking.com/ mają ogromny wybór Hosteli, Hotelików, Hoteli i dużo Promocji :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto szybciej niż samochodem?

 

Może jak będziesz jechać sam wygodną BMką, ale w grupie, z tankowaniami (nie wszyscy mają duże baki), sikaniami, postojami na rozprostowanie gnatów i utrzymywaniem sensownego tempa wyjdzie dłużej, tak mi się wydaje.

Chyba, że uwzględnisz korki, które my omijamy, a puszki nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby juz ustalic konkretne daty wyjazdu.

Skoro start planowany jest w środe, więc :icon_rolleyes: albo 14, 21 lub 28.04. Wcześniej jest Wielkanoc i trzeba będzie troche odpocząć :bigrazz:

Jeżeli data będzie ustalona, wówczas osoby pewne wyjazdu będa mogły rezerwować noclegi. (Może w jednym nawet hotelu). Im wcześniej zabookujemy pokoje tym może być taniej.

Rozglądałem sie i znalazłem kilka hoteli 2**, gdzie cena za pokój to ok 160 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byli chętni do noclegów pod własnym namiotem na strzeżonym kempingu, to też bym dołączył.

Przykładowo

 

Kraków – domki + pole namiotowe

http://www.clepardia.pl/

Budapeszt 10 maj do 30 wrzesienia

http://www.hallercamping.hu/pl/index.html

inny

http://www.bikercamp.hu/camping/bikercamp_PL/index.html

http://www.bikercamp.hu/camping/bikercamp_PL/index.html

Edytowane przez mirek_VN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisarczyk chorągwi mazowieckiej malduje się na wezwanie.

 

Co do dat i uczestnictwa to... ja bym najbardziej obstawiał pierwszą połowę kwietnia, gdyż weekendy późnokwietniowe (24-25) oraz wczesnomajowy (1-2) wyglądajom u mnie na wstępnie rezerwnięte na buszowanie krzaczorami jurajskimi i podlaskimi.

 

Obaczym. Widzę Was Kamandir i śledzę temat.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość obserwuję i czekam na rozwój sytuacji w tej chwili za daleko zeby się deklarować

 

 

 

HROMOLE byc przewodnikem jakiej kolwiek Horagwi (mam dosyc po ostatnim wyjezdzi sie w to bawic)

no hiba ze ludzie beda kumaci i nie trzeba bedize zadawac pytania

 

 

ee tam Andriu jakiś karny batalion z saperkami na tanki poprowadzisz ....... :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...