Skocz do zawartości

Naszywki VROC


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem.

Wszyscy VULCANEJROS chętni na naszywki piszcie do mnie na PW. Chciałbym wiedzieć konkretnie kto ile chce. Wtedy podliczę, zamówię i powiadomię każdego z szanownych kolegów o sposobie płatności.

Proponuję żeby do 20 stycznia wszyscy dali mi znać. Nie ma co odwlekać.

 

 

No to narka :buttrock:

 

Jak już pisałem dla mnie 2szt i podrzuć pomysł na plakietkę VULCANERII2010

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

...a ja melduje, że przyszły ze zUSA emblematy VROC - 2010 , ale chyba założę osobny temat z gadżetami.

 

Też pozdrawiam !

Posiadasz znaczki VROC 2010? To ja się od razu zgłaszam po jeden. Napisz proszę co , jak i za ile. Zresztą nie ważne za ile - i tak jeden biorę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie :buttrock:

 

Na początku przyszłego tygodnia dostanę od producenta projekt naszywki do zatwierdzenia. Jeżeli będzie git, to myślę, że gdzieś za dwa tygodnie powinny już być u mnie.

Będę Was info na bieżąco.

 

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się pytam czy to dobry pomysł??

Czy jest zgoda VROC na podrabianie naszywek??

Żebyśmy na starcie tworzenia polskiego chapteru nie wpieprzyli się w bagno i podpadli "władzom". Z tego co wiem zdobycie oryginalnych naszywek nie jest wielki problemem. Cena też nie szokuje. Ja czekałem na swoje jakieś dwa tygodnie.

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się pytam czy to dobry pomysł??

Czy jest zgoda VROC na podrabianie naszywek??

Żebyśmy na starcie tworzenia polskiego chapteru nie wpieprzyli się w bagno i podpadli "władzom". Z tego co wiem zdobycie oryginalnych naszywek nie jest wielki problemem. Cena też nie szokuje. Ja czekałem na swoje jakieś dwa tygodnie.

 

 

 

Witam

 

Jak poczytasz wcześniejsze posty VROC to przekonasz się, że akcja z naszywkami już była i z tego co pamiętam nie było z tym problemu, również były pytania o stworzenie chapteru, pytał o to Draco ale był z tym jakiś problem. Najlepiej napisać do władz VROC i zapytać o wszystko ja niestety nie mogę tego zrobić- bariera językowa nie pozwala.

 

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...