Skocz do zawartości

Rajd Pałuk


Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka super udana :buttrock: , wielkie podziękowania i ukłon dla organizatorów ,Kogut i Kwachu trzeba przyznać że świetnie to ogarneliście :notworthy: , jak dla mnie logistyka jak i cała organizacja bez zastrzeżeń .Trasa świetna , bardzo zróżnicowana , tubylcy w większości pozytywnie nastawieni - choćby to że pomagali mi przy zmianie dętki,itinerer solidnie przygotowany ale i tak nie obyło się bez pomyłek - pierwszy raz jechałem na itinerer a licznik mam w milach :banghead: ,ale tez dzięki temu była okazja wdrapać się na bardzo fajną górkę której nie było w planach trasy :icon_razz: , trzeba tez wspomnieć że udało się to wszystko zrobić za 20 zł wpisowego !!!

Z niecierpliwością czekamy na kontynuację , a to co do tej pory wyszperałem w sieci :

- pozdrowienia dla Rozala, chłopaki testowali DRZ-e

- koledzy z BMW mieli ciężki żywot

- ekipa z gdańska

- nawet na jednej fotce sie załapałem

- ponad pół metra wody niektórych wystraszyło

- topienie DR SHC, po osuszeniu pojechała dalej

A tu jeszcze krótki filmik.

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem na takiej imprezie i pierwszy raz testowałem SIEBIE i DL-a na OFFie.

Ostatni raz jadę na tego typu Rajd.....DL-em. Ten motocykl nie nadaje się. Dawno się tak nie spociłem.

Byłem tak spięty, że nic nie widziałem z wyjątkiem kamieni i piachu 3m od mojego przedniego koła.

 

Trasa jak dla nowicjusza była ciężka. Po 5h jazdy byłem JUŻ :icon_evil: na 85 km. Chętnie pojadę jeszcze raz, ale na innym motocyklu i po solidnych treningach.

Był mały sukces....nie utopiłem V-stroma na przeprawie! :icon_biggrin:

W dniu wyjazdu miałem okazje przejechać na motocyklu CRASH-a. Inny świat!!

 

Pozdrawiam organizatorów i gratulację za organizację rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka super udana :buttrock: , wielkie podziękowania i ukłon dla organizatorów ,Kogut i Kwachu trzeba przyznać że świetnie to ogarneliście :notworthy: , jak dla mnie logistyka jak i cała organizacja bez zastrzeżeń .Trasa świetna , bardzo zróżnicowana , tubylcy w większości pozytywnie nastawieni - choćby to że pomagali mi przy zmianie dętki,itinerer solidnie przygotowany ale i tak nie obyło się bez pomyłek - pierwszy raz jechałem na itinerer a licznik mam w milach :banghead: ,ale tez dzięki temu była okazja wdrapać się na bardzo fajną górkę której nie było w planach trasy :icon_razz: , trzeba tez wspomnieć że udało się to wszystko zrobić za 20 zł wpisowego !!!

Z niecierpliwością czekamy na kontynuację , a to co do tej pory wyszperałem w sieci :

- pozdrowienia dla Rozala, chłopaki testowali DRZ-e

- koledzy z BMW mieli ciężki żywot

- ekipa z gdańska

- nawet na jednej fotce sie załapałem

- ponad pół metra wody niektórych wystraszyło

- topienie DR SHC, po osuszeniu pojechała dalej

A tu jeszcze krótki filmik.

 

Zgadzam się w pełnej rozciągłości i czekam na imprezę za rok :icon_mrgreen:

 

Było po prostu fenomenalnie, mimo, że teren nie był wymagający to impreza SUPER udana! brawa dla organizatorów :notworthy: i prosimy o więcej przepraw i może trochę błotka na przyszły rok :icon_mrgreen:

 

na stronie rajdu w galerii ludki dodają foty :) http://www.rajdpaluk.com/Galeria.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie było w pytkę,właśnie takiego rajdu oczekiwalismy :) wiadomo było parę błędów ale jeszcze nie byłem na takim rajdzie, gdzie wszystko było ok. Impra extra, może jakaś jesienna edycja ,co? W każdym razie 15 maja zapraszamy do szczecina na podobny rajd (2 trasy : OFF + ON road dla mięczaków)

:

a oto link do galerii : http://www.facebook.com/photos.php?id=185880127089

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...