Skocz do zawartości

Bieszczady wiosna


bigboykr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy w takim razie na dalsz informacje. Czekamy też na najpiękniejszy motocykl: Tak się w pewnym serwisie spodobał, że nie chcą mi go oddać ;/

 

 

 

Jakby co to zawsze możesz coś wziąć z mojego garażu :D Jeszu też by pewnie nie marudził... coś o docieraniu cylindra marudził ;)

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to zawsze możesz coś wziąć z mojego garażu :D Jeszu też by pewnie nie marudził... coś o docieraniu cylindra marudził ;)

 

Wiesz nie po to się ma najpiękniejszy motocykl żeby jeździć na innym :wink:

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był pilny to by je już skończył, XD ale kiedyś trzeba. Szerokości i czekam na następne wypady (mam nadzieję że nie za pół roku planowania ;) ).

 

Gdyby nie pogoda, to wypady byłyby co weekend. I bez planowania na forum :crossy:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens pchać się na winkle w góry w deszczu? W desczu mozna robić conajmniej kilka ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy ;) ja wychodzę z założenia, że jazda na moto ma być przyjemnością a jazda dla zasady.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jazda na moto w każdych warunkach jest gratyfikująca ale to może z powodu przyzwyczajeń z mojego drugiego hobby (airsoft) albo dlatego, że dopiero na moto raczkuję. ;) Tak czy siak szkoda spamować. Mam nadzieję że wam tras nie zaleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie po to się ma najpiękniejszy motocykl żeby jeździć na innym :wink:

 

o! Właśnie ;)

Ale jak się nie ma co się lubi, to się nie gardzi tym, co można mieć. W razie czego zgłoszę sie na oglądanie, który jest... mniej brzydki ;>

 

Przecież nie może być do cholery tak, że leje cały maj... ja raptem dwa razy na moto wsiadłem :(

 

Ja raz- na przejażdżkę do serwisu. Wcześniej albo byłam chora, albo pogoda była do bani.

 

Dla mnie jazda na moto w każdych warunkach jest gratyfikująca

 

3 dni w górach w przemoczonych ciuchach, męczenie się zamiast zabawy i jazda w ślimaczym tempie, po usyfionych tym, co naniesie woda z poboczy, z pokonywaniem strumieni płynących przez drogi (najpiękniejszym motocyklem!)...

Jesteś pewien, że nie lepiej byłoby poczekać na lepszą pogodę?

 

Ale może się rozpogodzi?

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihajka.... moje wszystkie są piekne ;) tylko niektóre są piękne... na swój sposób ;)

z decyzją jeszcze czekamy. Myślę, że w środę podejmiemy ostateczną decyzję. Tylko jakby co to do nie tylko telefon jutro i sroda. Będę mało dostępny pod internetem.

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

at its'
... i tak czasem po 2-3 dni ale to może jakieś zboczenie jest. ;) Poza tym dobre ubranko i można być suchym i ogrzanym w każdych warunkach a jak się moto ślizga to się można wykazać. ;) XD

 

Besiedes, w ładną pogotę też się można wybrać... gdzie indziej. Byłem w piątek w Wilczej (ten monsterek czekający na jakiś element sprzęgła to twoja maszyna?) i tak sobie słucham jak to zatwardziali motomani nie przyjadą na umuwione terminy bo za oknem mrzy. XD

 

PS

Wychodzi na to, że najlepiej się wybrać do Wilczej jak się nie ma terminu podczas deszczowego dnia/tygodnia. XD

Edytowane przez VituPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... trzeba to powiedzieć otwarcie - jaki inny termin proponujecie?

Sihajka - jak coś się dowiesz o terminie odbioru potworzątka to daj znać.

Fakty są takie, że nawet jak przestanie padać to ilość szutru i błota na metr kwadratowy asfaltu w Bieszczadach jest olbrzymia. Obecnie prognozy i tak mowią, że będzie padać dalej. Nie wiem ile dróg jest nieprzejezdnych. Wiem tylko, że nie jest wesoło. Byłem dziś (autem) w Kielcach... na drogach jest syf. Boczne drogi to był w ogóle dramat. Przez niektóre dorgi w okolicach Krakowa przedostałem się tylko i wyłacznie dlatego, że wziąłem terenówkę. Nawet nie chcę wiedzieć co bedzie na drogach po tym, jak ta woda zejdzie.

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... trzeba to powiedzieć otwarcie - jaki inny termin proponujecie?

Na pewno nie w weekend po Bożym Ciele. Będzie wtedy sporo ludzi. I na pewno nie 18-20 czerwca, cześć z nas jedzie na SSSJ

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...