Skocz do zawartości

ZLOCIK VULCANÓW 9-11 lipiec 2010


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze odnośnie klubu. Moim zdaniem tematy organizacyjne i wszystko co się wiąże z klubem obgadamy na zlocie. Łatwiej nam to pójdzie niż dyskusja na forum.

 

sęk w tym, że na zlocie będzie o wiele mniej osób niż na forum, mniej pomysłów, mniej głosów itp

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym, że na zlocie będzie o wiele mniej osób niż na forum, mniej pomysłów, mniej głosów itp

 

No też masz rację cholerka. Ale może poczekajmy jeszcze trochę, zobaczymy ile osób się zapisze. Może nie będzie tak źle. Nie ma to jednak jak gadka na żywca. Co Ty na to?

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger. Do wykorzystania na stronie.

 

film - jazda w grupie

http://www.sunsethog.com/groupRiding.html

film - parada

http://www.filmiczek.pl/wypadki/patrz-w-lu...dzie-motocykli/

film - przeciwskręt

 

Wszystkie motocykle do 2010

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2000...i-Vulcan750.htm

 

Edytowane przez mirek_VN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jakoś i na forum nie widzę chętnych do dyskusji

bo to jeszcze i czas odległy i to białe paskudztwo na dworze leży i o vulcanowaniu się nie ma co marzyć, póki co :wink:

Ale im bliżej zlotu, tym więcej chętnych do dyskusji się znajdzie Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jeszcze i czas odległy i to białe paskudztwo na dworze leży i o vulcanowaniu się nie ma co marzyć, póki co :wink:

Ale im bliżej zlotu, tym więcej chętnych do dyskusji się znajdzie Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

 

ale to nie tylko o zlocie mamy dyskutować, ale ogólnie o kilku innych sprawach.

Ja wnioskuję o pomoc nad stroną, była sprawa chapteru VROC w Polsce, koszulki, piny, naszywki itp. Tematów jest od cholery i tak naprawdę udziela się tylko parę osób

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów jest od cholery i tak naprawdę udziela się tylko parę osób

Początki zawsze są trudne, jak ludziska zobaczą, że zaczyna się coś dziać, to zaczną się również udzielać.

Sądzę, że takie rzeczywiste zaangażowanie się i pewna konsolidacja nastąpi dopiero po zlocie, gdy ludzie się poznają, spędzą ze sobą trochę czasu, obalą browara, to i tematów do zawiązania rozmowy nie braknie.

Zdjęcie niezaładowane/zbyt duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mogę się tym zająć i nawet pierwszy rok opłacić, ale trzeba będzie obgadać sprawę funduszu klubowego i skarbnika. Pytanie tylko: czy na dzień dzisiejszy ma to sens?

 

no i oczekujemy większego zaangażowania :)

 

--------------------------------------

...myślę, że ma sens. Na zlocie już pewne podstawy powinny być.

 

Ze swojej strony, wzorem naszego kolegi ze Stanów - Badgera VROC # 77 (pozdrawia Polski VROC) - przeznaczę jakieś złotówki ze sprzedaży gadżetów na potrzeby ogólne - to też musi być dograne na przyszłość.

Chociaż jak do tej pory zainteresowanie pinami jest nikłe, (będzie trzeba zastanowić się nad koszulkami) a więc i złotówek nie będzie wiele, no ale zawsze coś.

Myślę, że pomysły i nie tylko posypią się jak słońce lepiej zaświeci ...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :buttrock:

 

Uprzejmie zawiadamiam, że prawie wszystkie pokoje zostały zarezerwowane. Zostało jedno wolne wyro. Ale miejsca na namioty jest kilka hektarów, więc problemu nie ma.

 

Narra

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadziłem kilka zmian na stronie, kilka info, no i uzupełniłem to, na co miałem pomysł.

 

w dalszym ciągu proszę o pomoc w rozwoju strony.

 

no nie bądźcie jak dziewice, trochę śmiałości.

 

kuba, gdzie te logo??

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich VROCK-ów i dołożę swoje 3 groszę :bigrazz:

W zakładce ZLOTY można umieścić kalendaż wszystkich zlotów i imprez w sezonie. To bardzo przydatne i z pewnością pozwoli spotkać się, jeśli nie wszystkim, to części zainteresowanym znacznie wcześniej niż w lipcu.

 

W Galerii, dla ośmielenia urzytkowników, miłobyłoby zaprezentować swoje maszyny, a w przyszłości po uruchomieniu forum zorganizować cos w rodzaju wyborów naj.. (motocykla oczywiście) :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :buttrock:

 

Uprzejmie zawiadamiam, że prawie wszystkie pokoje zostały zarezerwowane. Zostało jedno wolne wyro. Ale miejsca na namioty jest kilka hektarów, więc problemu nie ma.

 

Narra

 

Witam

Załapię sie na to ostatnie legowisko pod dachem ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...