Skocz do zawartości

ZLOCIK VULCANÓW 9-11 lipiec 2010


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A "starsi" też mogą być, czy tylko młodzież do 40-tki ? - bo kto wie, czy by się nie zjawili w celu poprawienia frekfencji no i z racji czasu, a kilku vulcanowców znam, więc może !

Jasne, że mogą, byleby na Vulcanach. Chętnie pooglądałbym maszyny bardziej doświadczonych kolegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Starszy. Jeżeli jeździsz VULCANEM to nieważne ile masz lat. Po prostu jesteś najlepszym z najlepszych. I tyle k....

Wbijaj się na zlocik i temat zapięty.

Nnno. Wyjaśniłem.

 

Nara. Pozdrowionka i do zobaczonka na zlocikuuuuuu :buttrock: :buttrock: :flesje: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Starszy. Jeżeli jeździsz VULCANEM to nieważne ile masz lat. Po prostu jesteś najlepszym z najlepszych. I tyle k....

Wbijaj się na zlocik i temat zapięty.

Nnno. Wyjaśniłem.

 

 

....jasne, jasne - mój post miał mieć trochę żartobliwą formę, a jeszcze dołożę: w avatarze widać, że to VULCAN i jeszcze, że mam kota na jego punkcie !

 

A tak serio - fajnie było by spotkać samych vulkanowców i jeśli zlot dojdzie do skutku, to będę, może nawet nie sam.

Warunkiem u mnie jest jednak dobra lub chociaż znośna pogoda, no i żeby nie pokryły się daty z Motozauro w BAŁTOWIE (obok mnie - w sierpniu chyba) - Proponuje uwzględnic go w Waszych kalendarzach. Jest co zwiedzać: zlot jest na terenie największego w Polsce Juraparku, obok zamek Krzyżtopór, parada na Święty Krzyż i bardziej ludzkie rozrywki - 3 dniowy, ale to tak na marginesie (mam sporo zdjęć, mogę udostępnić).

 

Wracając do tematu - też był bym zainteresowany naszywkami VROC, ale myślę, że 15 X 8 cm to b. duża płachta, wystarczyły by 10 X 6 cm takie jak zamawiali koledzy w ubiegłym roku, no i były by jednakowe, a po zamocowaniu na lewym przedramieniu (tak sugerowali), były by w sam raz - to tylko moja sugestia !

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Zgłaszam się na VULCANERIE 2010, jestem też zainteresowany naszywkami.

Mieszkam na skraju Legionowa i śmigam VNem 750. Jedno pytanko czy na ten pierwszy zlot z plecakiem można? :icon_biggrin:

 

 

Pewnie że z Plecakiem też ale bez innych maszyn taki jest pierwotny zamysł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VULCANERIA 2010. Normalnie kosmos.

 

...super nazwa zlotu - prosta i oryginalna - a przy okazji tematu naszywek - warto by pomyśleć o znaczkach zlotowych z takim (może) napisem - tak myślę....

 

..do Kuba2v - jak dobrze pójdzie, to się razem zabierzemy od Ciebie, bo po trasie no i vulcany takie same !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie z VULCANERIĄ 2010 coś drgnęło. Piknie panocki.

Odnośnie znaczków można będzie pomyśleć. Zlot bez znaczka to jak dziewica bez kliszy :lapad:

Trochę się już orientowałem w tej sprawie (znaczków oczywiście). Mam nawet projekt w głowie, ale to poźniej.

Narazie czekamy na dalszych Vulcanejros.

 

Nara :buttrock:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Na zlot się wpisuję :crossy: Mam kawałek drogi z Jelonki, ale to tylko jeszcze większa frajda.

 

Pozdro.

 

 

----------------------------------------------

VROC#31431

Edytowane przez boulder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Na zlot się wpisuję :crossy: Mam kawałek drogi z Jelonki, ale to tylko jeszcze większa frajda.

 

Pozdro.

----------------------------------------------

VROC#31431

Zawsze można następną zorganizować w okolicach Jeleniej Góry. Nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...