Skocz do zawartości

ZLOCIK VULCANÓW 9-11 lipiec 2010


yamak24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nareszcie z VULCANERIĄ 2010 coś drgnęło. Piknie panocki.

Odnośnie znaczków można będzie pomyśleć. Zlot bez znaczka to jak dziewica bez kliszy :lapad:

Trochę się już orientowałem w tej sprawie (znaczków oczywiście). Mam nawet projekt w głowie, ale to poźniej.

Narazie czekamy na dalszych Vulcanejros.

 

Nara :buttrock:

 

I dobrze może wreszcie się doczekamy swojego...

Jeśli kolego potrzebujesz pomocy w organizacji chętnie pomogę kontakt na PW

Znaczki też dobra rzecz może jakaś prosta stronka zlotowa zawsze będzie więcej info

mogę pomóc...

I doczekamy się VULCANERII2010

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Na zlot się wpisuję :crossy: Mam kawałek drogi z Jelonki, ale to tylko jeszcze większa frajda.

 

Pozdro.

----------------------------------------------

VROC#31431

 

Dzisiaj spojrzałem na mapę i zobaczyłem, że Przasnysz jest na północ od Warszawy a ja myślałem, że to kierunek Rzeszów i można by zrobić tak.

Twoja trasa prowadzić będzie przez Piotrków, to mógłbyś przyjechać do mnie dzień wcześniej, przenocować u mnie na wsi i na drugi dzień byśmy razem pojechali a nawet w Warszawie dołączyli do innych, np. Starszy i ktoś tam jeszcze. Być może w Piotrkowie dołączy też Centek.

Może być jeszcze tak, że ja wybiorę się moto odwiedzić kuzyna w Złotoryi to tam byśmy się spotkali i dalej jechali wspólnie przez Piotrków jak na wstępie.

To tak do przemyślenia, a jak będzie to się okaże.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spojrzałem na mapę i zobaczyłem, że Przasnysz jest na północ od Warszawy a ja myślałem, że to kierunek Rzeszów i można by zrobić tak.

Twoja trasa prowadzić będzie przez Piotrków, to mógłbyś przyjechać do mnie dzień wcześniej, przenocować u mnie na wsi i na drugi dzień byśmy razem pojechali a nawet w Warszawie dołączyli do innych, np. Starszy i ktoś tam jeszcze. Być może w Piotrkowie dołączy też Centek.

Może być jeszcze tak, że ja wybiorę się moto odwiedzić kuzyna w Złotoryi to tam byśmy się spotkali i dalej jechali wspólnie przez Piotrków jak na wstępie.

To tak do przemyślenia, a jak będzie to się okaże.

 

...dobrze kombinujesz, chociaż jeszcze wcześnie, ale piszę się na to - myślę, że jeszcze przed zlotem będę u znajomego obok Ciebie, to będzie okazja pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...