Skocz do zawartości

części do hondy vtx 1300/ 1800


Virek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta szyba pasuje do 1300 retro

Rafi, to jest pytanie, czy stwierdzenie?

Jeśli pytanie to odpowiedź jest twierdząca, ale dotyczy tylko szyby. Mocowanie szyby jest w formie osłony na lagi między półkami i będzie pasowało tylko do 1800.

Ale za jakieś 1 - 1.5 miesiąca będę miał na zbyciu nową oryginalną szybę Hondy do 1300 i do 1800.

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, to jest pytanie, czy stwierdzenie?

Jeśli pytanie to odpowiedź jest twierdząca, ale dotyczy tylko szyby. Mocowanie szyby jest w formie osłony na lagi między półkami i będzie pasowało tylko do 1800.

Ale za jakieś 1 - 1.5 miesiąca będę miał na zbyciu nową oryginalną szybę Hondy do 1300 i do 1800.

Napisz jaki byłby koszt takiej szyby do 1300 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki byłby koszt takiej szyby do 1300 .

Myślę, że już po rabacie dla forumowiczów to 1000 pln za 1300/1800 (w USA w Hondzie kosztuje ok. $500).

 

A może ktoś z koleżeństwa jest zainteresowany przystąpieniem do klubu 240?

Jestem w posiadaniu wahacza chromowanego przerobionego na szerokie koło oraz koła:

do 1300 16x8 cali na oponę 240x50x16

do 1800 18x8,5 cala na oponę 240x40x18

Nic nie przebije widoku takiego szerokiego bucika :)

Edytowane przez Virek
240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virek, sporo części ciągniesz zza wielkiej wody.

Powiedz ile by mnie kosztował kompl. klocków do mojego pieszczocha z 2002r.Okładziny co prawda mają jeszcze po 2mm, ale nie wiem ile km mogę na nich jeszcze przejechać wiec wole się przygotować.

Pozdro. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1800 18x8,5 cala na oponę 240x40x18

Ja bym się skusił - czy bierzesz standard wahacz i kolo w rozliczeniu ??? :biggrin:

Jaka cena ??? :icon_rolleyes:

 

Pozdrawiam

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od zasobności portfela:

1. Skrócić oryginalne amortyzatory - tanio, stosunkowo łatwo to zrobić bo się rozkręcają, ale twardo od początku skoku bo zwiększa się przez to napięcie wstępne

2. Kupić krótsze amortyzatory - firma Progressive suspensions ma w swojej ofercie od najprostszych za $280 przez olejowo-gazowe za $450 do wypasionych, za nie wiem ile :)

3. Kupić gazowe, pompowane - na postoju błotnik jest nad samym kołem, a podnosi się do jazdy, cena $800.

Ja mam 440 Progressive o 1,5 cala krótsze od fabrycznych.

 

Chciałbym to zrobić w miarę małym kosztem, może zdecyduję się skrócić oryginalne. A cena którą podajesz to cena za komplet czy za sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zrobić w miarę małym kosztem, może zdecyduję się skrócić oryginalne. A cena którą podajesz to cena za komplet czy za sztukę?

Ceny dotyczą oczywiście kompletu 2 szt.

Jeśli chcesz skracać oryginały, to doradzam zakup dodatkowych teleskopów i robienie eksperymentów na nich żebyś w razie czego nie został na lodzie.

O ile chciałbyś skrócić?

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie naprawic świecąca kontrolke FI. Przeczyściłem wszystkie styki masy i kostki łączące, kontrolka zgasła.

Dzieki za porady.

 

Szukam oparcia do swojego VTX 1800C, gdzie kupujecia takie gadżety w rozsądnej cenie?

 

Pozdrawiam.

 

Najrozsądniejsze ceny jak sie zorientowałem kupując swoje oparcie miła Bartłomiej Sępioł. Wystawia się na allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny dotyczą oczywiście kompletu 2 szt.

Jeśli chcesz skracać oryginały, to doradzam zakup dodatkowych teleskopów i robienie eksperymentów na nich żebyś w razie czego nie został na lodzie.

O ile chciałbyś skrócić?

 

Myślę że około 3 cm. Jeden amortyzator mam pościerany, należałoby go wymienić więc na nim będę eksperymentował jak nie wyjdzie to trudno, wtedy będę zmuszony kupić nowe. Najchętniej kupiłbym coś używanego i tańszego bo i tak już sporo kasy włożyłem i jeszcze sporo włożę. Jak by ktoś miał jakieś amorki do sprzedania to byłbym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ja sprzedajesz

 

Sprzedałem motorek, nowy właściciel chciał jak najtaniej, więc kupił golasa bez żadnych dodatków. Sprzedałem już wydechy HK 3", hypercharger, a teraz kolej na szybę.

Tak więc nie ma tu żadnego haczyka :cool:

240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Rafi, to jest pytanie, czy stwierdzenie?

Jeśli pytanie to odpowiedź jest twierdząca, ale dotyczy tylko szyby. Mocowanie szyby jest w formie osłony na lagi między półkami i będzie pasowało tylko do 1800.

Ale za jakieś 1 - 1.5 miesiąca będę miał na zbyciu nową oryginalną szybę Hondy do 1300 i do 1800.

 

 

Czesc Virek! kiedy bedziesz miał te szyby? interesuje mnie do 1300 C . I czy to jest szyba oryginał a cena za kpl? razem z mocowaniami?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Virek! kiedy bedziesz miał te szyby? interesuje mnie do 1300 C . I czy to jest szyba oryginał a cena za kpl? razem z mocowaniami?

Pozdro!

Jeżeli celnicy nie zatrzymali to powinna być za parę dni. Szyba jest oryginał, nowa, mocowania w komplecie.

Cena za komplet to 1200 pln (ale już jest właściwie zamówiona).

Pozdrawiam

Edytowane przez Virek
240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...