Skocz do zawartości

serwis XR 650R


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich crossmanów!!! a w szczególności użytkowników HONDY XR 650R. Mam pytanko dotyczące bierzącego servisu tego moto. Kupiłem juz drugiego takiego konia bo pierwszy "wytknął kopyto" po przejechaniu 500km :-(( Nie wiem chyba pech ale teraz jestem mocno przewrażliwiony. Co z regulacją zaworów, wymianą filtrów i oleju i ogólnie proszę o opinię. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To miałeś sporego pecha bo teń koń to do znuczenia bezawaryjny ogier moim zdanie nie mającego sobie równych.

 

pozdro

 

Hej

chyba naprawdę pech, był sprowadzony z Anglii na supermoto, może dostał ostro w kitę na asfalcie?? Nie wiem. Ale silniczek gadał idealnie i viksa była niesamowita. Po około godzinnej jeździe przed zgaszeniem przywaliłem mu w manete i trach - w silniku jakby wybuchł granat... Wiem, wiem - nie viksuje się na luzie do końca ale przecież do licha był dobrze rozgrzany... Tego co kupiłem teraz to właśnie z Olsztyna od zajefajnego gościa - Rafała, mówił, że mieliście tam 9sztuk :clap: Pozdroooooooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich crossmanów!!! a w szczególności użytkowników HONDY XR 650R. Mam pytanko dotyczące bierzącego servisu tego moto. Kupiłem juz drugiego takiego konia bo pierwszy "wytknął kopyto" po przejechaniu 500km :-(( Nie wiem chyba pech ale teraz jestem mocno przewrażliwiony. Co z regulacją zaworów, wymianą filtrów i oleju i ogólnie proszę o opinię. Dzięki

 

Kontrola luzów zaworowych co 1500km

Olej wymiana 1500-3000 zależnie od stylu jazdy, ja wymieniam co 2000 zawsze z filtrem.

Filtr powietrza w zależności od potrzeb, latem jak się mocno kurzy co każde latanie pranie wiosną i jesienią rzadziej - co 3-4 jazdy. (pod pojęciem wyjazd mam na myśli np. niedzielne kilkugodzinne endurzenie ok 60-100km)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...