Skocz do zawartości

nieplanowany zakup: botki


johnnysixcannons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc zaczeło się od tego,że szef stwierdził u mnie świńską grypę i klientów zarażam.Wywalił mnie do domu 2 godz wczesniej.Droga wiodła koło salonu.Jak wracam normalnie , to zawsze jest zamkniety.Tym razem wpadłem jak bomba,przymierzyłem co mieli i wyszedłem jako właściciel nowiutkich Road Star GTX Daytony.Spał bym w nich,ale liczę jeszcze na szęśliwe pożycie z małżonką tej nocy ,więć poczekają do jutra w szafie.O mały włos wyszedł bym z Shubertem szczękowym pod pachą (dawali za tysiakowym rabatem),ale dzieci musdzą jeść,a na 200 będę jeździł jeszcze lat 30 z okładem.Życie pieknym jest.

P.S. w życiu tak dokładnie obuwia nie mierzyłem!Banan Banan ! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosowi podziękowałeś ??

 

No nie przyznałem sie,bo oficjalnie byłem na chorobowym.Poza tym nie nawidzi motocyklistów.Mówi,że wp....nie sie w korku to szczyt chamstwa i w ogóle to głupota jeździć na motorze.Raczej nie zrozumiał by mojego zakupu.No cóz lubię go jakim jest.Nie wypominam mu , że jako myśliwy daje upust swym atawistycznym popędom :biggrin:

Najbardziej podobała mi się reakcja żony: ' a czy ja coś mówię?" kochana kobieta.Dostała za to kwiatuchy-bukiet romantyczny. :icon_twisted:

ajrisz no nie jestem aż takim krezusem,ale na nowe moto juz mam tajne konto

Edytowane przez johnnysixcannons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...