Skocz do zawartości

Jakie CB Radio?


Vector
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jaka dana podales, ale u mnie na lotniczym Icomie nominalna pisze 5W i ledwo slychac z konca lotniska...

 

Możesz jakoś sprecyzować pytanie, bo nie rozumiem co napisałeś.

Dane które podałem dotyczą mocy i modulacji której można używać w danym państwie na paśmie CB. Nie ma to nic wspólnego z pasmem lotniczym, w którym jak słusznie zauważyłeś używa się tylko AM, przynajmniej do komunikacji głosowej.

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Rozważam właśnie ten model radia, ale martwi mnie brak FM - ponoć tego używa się w Niemczech?

 

Czy Polacy (np Tirowcy) używają w Niemczech AM czy FM ?

 

 

Mam unidena 520 i rozmawiam z polakami w Niemczech ,Francji,w Angli tez rozmawiałem o co spytałem

zawsze otrzymywałem odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja kupiłem TTi z anteną podróbką Presidenta missuri (1m magnes) i ściąga świetnie, tak samo mnie słychać. Wcześniej jeździłęm z Harrym II i oryginalną anteną Presidenta missouri (którego to zestawu w dalszym ciągu brat używa) i jakość jest już gorsza, za cały zestaw zapłaciłem 280 zł i na moje potrzeby wystarcza. Miałem też Midlanda alana z anteną sirio 1,5m i też nie było rewelacji. Wszystkie dobrze dostrojone u tego samego gościa.

 

A co do pajaców na CB to norma, te "pisia pisia pisia" itp debile non stop wkurzają ludzi na 19-tym. I te zasrane piły łańcuchowe chińskiej produkcji i agregaty. Aftermarket sie zrobił jak trzeba.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uwagi na brak fajnego miejsca na "skrzynkę" zakupiłem sobie kiedyś Cobrę 75 WX ST - czyli wszystko w gruszce + mała skrzyneczka z końcówką mocy i zasilaczem...i powiem że fajnie to działa... jakby ktoś miał podobny dylemat to śmiało polecam...

 

...radio było w komplecie z anteną Hustler IC100...ponoć nie jest najlepsza i miałem ją zmieniać, ale...działa do dziś ( czyli 3 lata...;-))

 

 

:flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...