Skocz do zawartości

MOTO OPŁATEK...


SZCZEPAN_GOLDAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Motocykliści! :crossy:

 

19 grudnia już blisko a kieszeń świeci pustkami bo Żabka czyli sklep pochłonęła wszystkie grosze. Nawet zaskóniaki :biggrin:

Czyli z mojej Wigilii NICI :(

Czesio pewnie coś wydusi z pasażerów TAXI chociaż nie wiem czy na pewno.

Życzę więc dobrej zabawy i WESOŁEGO ŚLEDZIKA :buttrock:

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Motocykliści! :crossy:

 

19 grudnia już blisko a kieszeń świeci pustkami bo Żabka czyli sklep pochłonęła wszystkie grosze. Nawet zaskóniaki :biggrin:

Czyli z mojej Wigilii NICI :(

Czesio pewnie coś wydusi z pasażerów TAXI chociaż nie wiem czy na pewno.

Życzę więc dobrej zabawy i WESOŁEGO ŚLEDZIKA :buttrock:

Pozdrawiam --- Joaśka

Ja też ze Stanleyem zapisany;)

....Co to za impreza bez wspaniałej Joasi;) Żaden problem z kasą.Zapraszamy na wspólna imprezke,podzielimy się co dostaniemy......a sądzę ,że i tak wszystkiego zostanie jak do jedzenia....tak samo i do wypicia;)) takie jest moje zdanie;)) najważniejsze by sie spotkac w wsólnym gronie i móc połamać sie opłatkiem;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee zajebista impreza wyszła, naprawdę nic dodać nic ująć, miłe zaskoczenie, 100% kwintesencji najlepszego towarzystwa w towarzystwu, sami swoi na których nie ma mocnych :bigrazz: ,szacuneczek Lsm, kapela też świetna, idealnie pasowali i rozkręcili impreze, więc i szacunek dla DSB. Pozdrawiam Kacper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajnie było :lalag: :lalag: jest 11 a ja jeszcze zygzakiem lekkim chodzę :crossy:

 

http://picasaweb.google.com/AveMiko/Moto_oplatek_19122009# są i fotki z mojego aparatu, pod koniec trochę ostrości nie ma ale biorąc pod uwagę fakt, że fotograf (choć nie ja) też troszkę pił, nie ważne czy wode czy wódę więc można wybaczyć

 

 

 

EDIT:

Poprawka co do fotografa, ostre fotki są autorstwa Cioci Eli :lalag: a ostrość zgubił Wujek Anis :flesje: :flesje:

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po imprezie i późniejszej wizycie w faszonie z Dagmarą i Maćkiem P. stwierdzam iż jestem jeszcze pijany.

Pozdrawiam, Dobranoc :icon_mrgreen: :buttrock:

 

PS: Proszę o cenzurę zdjęć na których się kompromituje :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu zdjęć śmiem wątpić w orientację seksualną co poniektórych osób...

 

http://picasaweb.google.com/AveMiko/Moto_o...300540325733602 - muszę porozmawiać z Palcem i Anisem.. :icon_razz:

 

http://picasaweb.google.com/AveMiko/Moto_o...300624110600738 - :biggrin:

 

 

 

Żarty żartami, ale Wigilia faktycznie się udała :clap: Miejmy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej! ;)

 

A tymczasem życzę Wszystkim

WESOŁYCH ŚWIĄT! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Dobrze ,że jest Forum i coś takiego jak zdjęcia.

Choć w ten sposób mogłam zobaczyć tyle znajomych pyszczków i nowe twarze.

ZOBACZYĆ WAS WSZYSTKICH ---- BEZCENNE!!!!!!!! :buttrock: :crossy:

 

Ja i Czesio zostaliśmy wchłonięci przez Żabkę czyli sklep z mnóstwem wody ognistej i piiiiiiiiiiiiiiwaaaaaaaaaaa.

Jestem w szoku ile te ludzie piją :eek: Nie wyrabia się człowiek z dokładaniem na półki szklanych opakowań i puszek.

 

Tęskni mi się za Wami i zobaczyć bym chciała w realu pysiaczki i inne mordeczki.

Ale nie wątpię,że nastąpi to niebawem.

POZDRAWIAM!!!!

Joaśka :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...