Skocz do zawartości

MOTO OPŁATEK...


SZCZEPAN_GOLDAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do tradycji z poprzedniego roku i dużego zainteresowania wśród koleżanek i kolegów "LSM" oraz innych zaprzyjaźnionych motórzystów, będzie organizowany MOTO OPŁATEK.

Odbędzie się on 19 Grudnia 2009r. o godzinie 17.00 w EUROPEJSKI OŚRODEK INTEGRACYJNY w Niemcach, ul. Lubelska 160.- http://www.integracyjny-niemce.pl/

 

Koszt imprezy od jednej osoby: 60zł

Cena nie obejmuje napojów wyskokowych ;)

 

Aby stać się uczestnikiem spotkania należy do 14 grudnia 2009r. (włącznie), wpłacić powyższą kwotę w BARZE E.O.I. oraz wpisać się na listę pod hasłem MOTO OPŁATEK, podając swoje nazwisko, nr telefonu oraz ksywkę...

 

Dojazd i powrót we własnym zakresie ;)

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

P.S. Wrazie jakichkolwiek pytań - pisać...ewentualnie pytać pana Waldka_GSX-R ;)

Edytowane przez SZCZEPAN_GOLDAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Koszt imprezy od jednej osoby: 60zł

Cena nie obejmuje napojów wyskokowych ;) [...]

 

Z racji takiej, ze w roku poprzednim nie uczestniczylem w tej zacnej imprezie... prosze poinformowac mnie i znajdujacych sie w podobnej sytuacji co cena powyzsza obejmuje :notworthy:

 

[Przypinam żeby był na wierzchu i dobrze widoczny - aftys]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji takiej, ze w roku poprzednim nie uczestniczylem w tej zacnej imprezie... prosze poinformowac mnie i znajdujacych sie w podobnej sytuacji co cena powyzsza obejmuje :notworthy:

 

 

Cena obejmuje wynajęcie sali i pyszny catering :biggrin: Jeżeli ktoś chce zobaczyć co się jadło i działo w tamtym roku, to podaje link do zdjęć:

http://picasaweb.google.pl/ASIULEC.S/WIGILIALSM#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac mysle ze w tym roku spotkamy sie w nie mniejszym skladzie jak rok temu takze wbijac do baru E O I w Niemcach i sie pisac Haslo Moto Opłatek i wszystko jasne kto byl w zeszlym roku ten wie a kto nie byl to sie dowie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich. Na takiej imprezie zabraknąć mnie nie może, choć nie wszyscy jeszcze wiedzą kim jestem ale się poznamy. Czy na moto-opłatku będzie można wkroczyć w szeregi LSM-u? :notworthy:

 

 

WITAM!

Agmax!

 

Zapraszamy na śledzika i co tam jeszcze podadzą jak również informuję ,że szeregi L.S.M. są otwarte na nowych Członków pod warunkiem,że ktoś wie już kim jesteś? Jednym słowem nie pozostajesz całkowicie NN :icon_exclaim:

 

Co do flaszek z okazji imienin Dariusza,którzy występuję w ilości przynajmniej 2 sztuk to ja nie wiem Hajo czemu tylko alkohol jest elementem obowiązkowym :flesje:

Co z tymi ,którzy mają wszywę i są w AA :icon_question: ( czytaj autorka postu).

 

Jak będę miała wolny dzień to również przybędę na tę zacną imprezę :crossy:

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do flaszek z okazji imienin Dariusza,którzy występuję w ilości przynajmniej 2 sztuk to ja nie wiem Hajo czemu tylko alkohol jest elementem obowiązkowym :flesje:

Co z tymi ,którzy mają wszywę i są w AA :icon_question: ( czytaj autorka postu).

/.../

Pozdrawiam --- Joaśka

Chwila chwila!! Ja nie pisałem nic o zawartości :)

Każdy łoi to co lubi :)

Poza tym mój apel jest skierowany do Dariuszów (aby Dariusze przynieśli po dwie, tak symbolicznie), a z tego co wiem to jest nas więcej niż dwóch (My + Dereś i jeszcze jeden jest)

 

Majusz, bez obaw, sam nie będziesz... najwyżej będzie nas troje. Ja się tam wybieram w najbliższą sobotę, a jak w sobotę będzie zamknięte to kogoś tam wyślę :P

 

Normalnie już nie mogę się doczekać, obiecuje też, że będę grzeczniejszy niż rok temu :P

 

Do Zobaczyska!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...