Skocz do zawartości

zablokowany FZ1


Backdraft
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Czy ktoś może się spotkał z zablokowanym motocyklem ?Pytanie dotyczy motocykla Yamaha FZ1 2007 rok.Silnik R1 z tym że moc zdławiona do 106 KM a normalnie ma 150 KM.Czy może mi ktoś pomóc?Kupiłem taki motocykl nie świadomie :banghead: Dopiero przy rejestracji wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd go kupiłeś? Mój też był zdławiony-ale to była wersja niemiecka.Nie wiem jak na innych rynkach,ale u mnie dławienie polegało na wstawieniu blaszki koło przepustnic, która nie pozwalała na pełne odkręcenie manetki. Pierwsze co mnie zdziwiło po zakupie to bardzo krótki skok rollgazu, jak się po pierwszej przejażdżce autostradą okazało był własnie w ten sposób zdławiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś czas temu na forum post jak odblokować FZ1 z Francji ze 106KM (obecnie tam mają ograniczenie mocy maksymalnej).

W pozostałych krajach UE jak i Szwajcarii obowiązuje ograniczenie mocowe w zależności od czasu posiadania prawa jazdy.

To co zamierzają wprowadzić w Polsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś zna fachowca co się podejmie odblokowania na pełne 150 KM?Może ktoś zna kogoś co miał taki sam problem co ja i może mnie ewentualnie skontaktowac z tą osobą.Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Edytowane przez Backdraft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich.Czy ktoś może się spotkał z zablokowanym motocyklem ?Pytanie dotyczy motocykla Yamaha FZ1 2007 rok.Silnik R1 z tym że moc zdławiona do 106 KM a normalnie ma 150 KM.Czy może mi ktoś pomóc?Kupiłem taki motocykl nie świadomie :banghead: Dopiero przy rejestracji wyszło

 

Firma Ratka-Motocykle z Mikołowa odblokowuje FZ1 i ma hamownie motocyklową gdzie od razu zmierzą Ci maszynę. Kolega odblokował i jest bardzo zadowolony. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...