Skocz do zawartości

Stelaż i plastiki...


Spidi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak zapewne wielu z was wie pożyczyłem ostatnio swoją CBRke 600 F2 koledze i ten nie wdzięcznik wytarzał ją dość mocno i teraz czeka mnie remoncik... :cry:

 

Zdobyłem już wszytkie części poza nieszczęsnym stelażem pod owiewki i prawą górną owiewką.

Zwracam siedo was z wielką prośbą o pomoc.

Może ktoś jest w stanie pomóc mi zdobyć te dwie częśći? Z owiewki nie zostało nic poza kupą wiórów więc nie ma mowy o klejeniu, stelaż sie troche wygiął, nie jest to miazga żadna ale to wredne ustrojstwo ma to do siebie że wyginając sie w jednym punkcie ucieka w sześciu innych i cholernie trudno do wyprostować choćby do punktu gdzie owiewki w miare dobrze do siebie pasują i dają sie poskładać bez wielkiego naprężania...

 

Może ktoś ma jakieś patenty jak ten stelaż doprowadzić do stanu używalności? Sa na to jakieś specjalne metody? Nowy stelaż to wydatek ponad 800zł(i czas oczekiwania ponad 2 tygodnie) a owiewka to blisko 1500zł więc raczej musze szukać używki.

Słyszałem że w niemczech te części są o wiele tańsze... podobno może je dostać od rękli w każdym większym serwisie(salonie) Hondy i kosztują minimum 50%mniej. Owiewka coprawda nadal byłaby troche droga ale stelaż jeśli nie kosztowąłby więcej jak 5 stów to bym łyknał. Ciekawe tylko ile w tym prawdy?!

 

Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, obojętnie czy to jakaś rada dotyczaca prostowania, czy namiar na kogoś u kogo te części mógłbym znaleźć... Cały czas też po głowie chodzi mi ściągnięcie tych gratów z niemiec ale nie mam tam nikogo kto by tam siedział i mógłby mi je kupić wysłać ani nikogo kto by tam jeździł i mógłby je przywieźć- może w tej kwesti potrafiłby ktoś pomóc??

 

Pozdrawiam i niebawem (mam nadzieje) do zobaczenia na trasie.... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...