Skocz do zawartości

MOTO Tor u Generała w JENIKOWIE


generał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH TYCH CO MNIE ZNAJĄ I RESZTĘ ha ha I CHCIAŁBYM ZAPROSIĆ DO SIEBIE W GOŚCI na MOTO TOR zbudowany na quady,cross,bugee-wejście ZA DARMO KIEDY KTO CHCE !!!!

 

ALE NIESTETY WŁASNYM POJAZDEM

 

tor umieszczony jest w JENIKOWIE pomiędzy MASZEWEM a NOWOGARDEM

 

PODAJE OGŁOSZENIE Z MAPKA

 

http://picasaweb.google.com/generalroker/J...154290591200978

 

a tak powstawało

 

http://picasaweb.google.com/generalroker/J...LSKIEJRodzinki#

 

p.s

 

na obecna chwile nie mam zamiaru na tym zarabiać,ma być to motocyklowe miejsce spotkań ludzi ! nie biznes!

PRZYSZŁOŚCIOWO PLANOWANY JEST TAM PAINTBALL NA QUADACH ALE JAK NA RAZIE BRAKUJE MI WSPÓLNIKA(środków finansowych) I OSOBY CHCĄCEJ SIĘ POWAŻNIE ZAANGAŻOWAĆ W ROZWÓJ OWEGO MIEJSCA -jest okazja do współpracy i czekam na oferty i propozycje

 

TAK JAK NAPISAŁEM NIE CHCE NA TYM ZARABIAĆ,MOŻNA OWE MIEJSCE POTRAKTOWAĆ JAKO PUNKT SPOTKAŃ MOTOCYKLOWYCH,MIEJSCE NA POPOŁUDNIOWY MOTO SPACEREK,WYJAZD Z RODZINKA POZA MIASTO ITP.(coś na zasadzie weź kiełbasę i 5 l paliwa i jedziemy)

moim celem jest mieć satysfakcje ze mogę coś dać od siebie ,mieć kawałek czegoś na ziemi co daje ludziom radość ,nie wszystko musie opierać się na kasie.ZAINWESTUJESZ W MIEJSCE-to tak jak w siebie.

 

 

liczę na to ze ludzie to docenia ,nie będą niszczyć,robić problemów itp,coś na zasadzie BĄDŹMY SAMI SOBIE GOSPODARZAMI-jak dbamy tak mamy!

 

kontakt ze mną tel. 601780470 JACEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek :buttrock: ,dobry pomysł....ale mimo wszystko jakas symboliczna oplate mozesz chyba brac-na utrzymanie tego toru :icon_question: .Przeciez to kosztuje....ale najpierw lepiej zrobic rozeznanie :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek :buttrock: ,dobry pomysł....ale mimo wszystko jakas symboliczna oplate mozesz chyba brac-na utrzymanie tego toru :icon_question: .Przeciez to kosztuje....ale najpierw lepiej zrobic rozeznanie :icon_razz:

 

zapraszam , :crossy: ,to nie bedzie zabawa na rok.mam zamiar spełnic własne marzenie i miec radosc ze ''wy'' się cieszycie i świetnie bawicie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale,niestety nie mam enduraka...ale moze kiedys przejazdem odwiedze :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCZYWIŚCIE,ze się zorganizuje coś:)A CO MOJEJ OBECNOŚCI to chyba nie ma potrzeby bym tam wciąż siedział i górek pilnował,dałem wam wstęp wolny wiec się bawcie:)ZAPRASZAM na sprzętach,

To może i ja na czymś się w końcu wybiorę... szkoda, że quada już nie ma... Ale Chłopie pomysłu pilnuj i realizuj marzenia... a jak będziesz potrzebował na wiosnę rąk do pracy, to wiesz gdzie masz dzwonić :-)

Dochodzenie odszkodowań

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja na czymś się w końcu wybiorę... szkoda, że quada już nie ma... Ale Chłopie pomysłu pilnuj i realizuj marzenia... a jak będziesz potrzebował na wiosnę rąk do pracy, to wiesz gdzie masz dzwonić :-)

Dochodzenie odszkodowań

 

oczywiście WOJTKU oczywiście,zawsze pamiętam o przyjaciołach,będziesz miał sprzęt wpadaj kiedy chcesz

sporo ludzi już tam lata i są zadowoleni,szukam dla siebie BUUGEGO i tez zapewne będę się superowo bawił.

 

może w następnym roku będzie już prąd,(jak urzedaski się streszcza) zorganizuje się ognisko integralne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że jak sie streszcza to będzie prąd...

Ognisko tez jak tylko pogoda dopisze bo lubimy sie integrowac :wink:

A sami tam już hasaliśmy- fajna sprawa!!

 

 

pewnie ze fajna,tylko trzeba mieć chęć do zwariowanej zabawy 2,5 km torem w ponad 40 zakrętasów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/Piataski/MotoTor#

to jeszcze fotki przed górkami ale już było gdzie poświrowac....pozdrawiam

 

 

wiec teraz czekamy na fotki jak świrujecie po górkach,no i zaliczacie parę kałuż,bo czekają na śmiałka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...