Skocz do zawartości

Honda cbr 600 f2 problem POMOCY


iwan002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was sprawę remontuje cbr 600 f2 i napotkałem się na problem a mianowicie motocykle ma taki problem ze na niskich obrotach tak do 5-6 tys nie przyspiesza dobrze ale po przekroczeniu magicznej bariery ciśnie dobrze ja obstawiam na problem z gaźnikami i że trzeba by było synchro zrobić a jakie jest wasze zdanie jakieś inne pomysły dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz cisnienie sprezania, dokladne czyszczenie gaznikow na myjce chemicznej lub ultradzwiekowej, potem ustawienie i dopiero synchro.

Czy wydech i filtr powietrza z obudowa sa oryginalne ?

własnie cisnienie tez podejżewalem i w sumie mialem to w planach tylko czekam na sprzet kurde wlasnie potwierdzaja sie moje obawy . ale mam jeszcze pytanko co do gazników czy do czyszczenia gaznikow potrzebuje jakis specjalny sprzet czy moge to sam zrobic bo o synchronizacji samemu oczywiscie nie ma mowy tego jestem swiadomy.

 

Sprawdz cisnienie sprezania, dokladne czyszczenie gaznikow na myjce chemicznej lub ultradzwiekowej, potem ustawienie i dopiero synchro.

Czy wydech i filtr powietrza z obudowa sa oryginalne ?

A zapomnialem wydech nie jest orginalny a caly filtr i air box jest orginalny a do tego moto plywa po obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie te srodki idzie dostać a gdzie by mi to zrobili taki warsztat motocykolwy czy cos. Szczerze nie chce w ten sprzęt za duzo kasy ładować bo nie przelewa mi sie w domu po prostu lubię to robić, Ale widać że zaje... z ciebie ziomek na prawdę dzięki stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...