Skocz do zawartości

Karta motorowerowa od 15 lat ??


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie pierwsza :evil: chyba byli tak podiarani że zapominali że zatrzymać sie trzeba :evil: a policjant robił tak że jak komuś na moto zgasł to miał drugą próbe a jak na automacie skuterze to tylko jedną :evil: według mnie te całe egzaminy to ściema a jeździc i tak się wszyscy uczą w ruchu drogowym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 zł. w plecy

 

 

How Sad :cry:

 

jeździc i tak się wszyscy uczą w ruchu drogowym

 

Czy się "dostaje" kartę motorowerową, czy jeździ 30h i zdaje prawko na A to i tak dopiero w ruchu drogowym się człowiek nauczy. Jednak z marszu wyjazd na ulice jest trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem egzamin tylko po to ' date='żeby facet miał na nowe myszki do kompów

 

Karta motorowerowa kosztowała 2złote

A za jazde na ogarze trzeba było 6 zabulić||

 

8 zł. w plecy [/quote']

 

uuu to ja miałem spoko :)

bo miałem za darmo i do tego zdawałem na swojej Yamaszce :mrgreen:

pozdro. SIDOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mieć 15 błędów a nie tak jak powinno być 3.

hmm... myslalem ze ja miałem spoko... a widze ze to nie prawda

:mrgreen:

nom ja miałem 3 błędy dopuszczalne :D ale i tak zdałem :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że to nie przepisy są złe (13 lat) ale ich egzekwowanie. Gdyby wszystkie motorowery jeździły max. 45 (no moze 50 pare...) a egzaminy, oczywiście poprzedzone kursami z prawdziwego zdarzenia, były przeprowadzane jak należy to 3/4 tumanów nie dostało by karty i nie robili by potem wiochy na ulicach...

Sam jeżdzę od około 10 roku życia, karte zdałem w wieku 14 lat z palcem w tyłku. Wielu niezaliczyło np. slalomu między dość ciasno rozstawionymi pachołkami ponieważ policjant (tak policjant - był na egzaminie :D ) zażyczył sobie sygnalizowanie każdego skrętu. Mi to problemów nie sprawiło - wiadomo motoryna zwinna, a i 3 sezony jazdy po wsi na marne nie poszły. Gdy tak czytam o niektórych przypadkach innych użytkowników to aż mi się niedobrze robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...