Skocz do zawartości

Aprilia Rs 125 Rotax 123


Endriu1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem jak nalezy ustawić te zebatki od strony sprzegła w jakiej pozycji maja byc te znaczki bo sa one na 3 tych plastikowych zebatkach i jeden znaczek jest na wałku od biegów?

 

oraz Magneto ma tez znaczki jak je ustawić?

 

Prosze o pomoc moze byc nawet najlepiej rysunek moge wysłac zdjęcie na poczte.

 

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na magnecie przed ściągnięcie trzeba było zrobić znaki teraz masz lipe trzeba zapłon od nowa ustawić :/ A od strony sprzegła metalowa zębatka ta na wale ma poziomą kreske(jest chyba ona na wysokości klina) i plastikowe koło które przychodzi pod tą metalową ma z tyłu znak( jak ją odwrócisz to widać) te dwa znaki musza się zgrywać.Teraz drugi znak który jest juz z przodu tez na tej plastikowej (brązowej) musi sie zgrywać z druga brązowa na wałku wyrónoważającym te znaki musza się zchodzić.Natomiast ta która jest na wałku musi sie zgrywac z tą metalową zebatka wałka wyrównoważającego

 

Nie wiem czy coś zrozumiesz bo ciezko to wytłumaczyć ale ogólnie to musisz patrzeć i wszysko musi się zgrywać.Jest jeszcze zębatka od dozownika ale jej ustawienie jest w serwisówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem tylko nie moge znalesc na metalowej zebatce tej na wale znaku poziomego wszystkie reszte znalazlem

jest znaczek na brazowej na dole i na gorze na walku wyrownowazujacym tez znalazlem na drugiej brazowej tez na bialej plastikowej tez, ale na metalowej tej na wale nie znalazlem ;// tak to rozumiem mniej wiecej ocb.. ocb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img25.imageshack.us/gal.php?g=dsc01468q.jpg

 

Zrobiłem to Tak Dobrze? zdjęcia w linku...

 

1.aha jak zamontowałem sprzeglo to w 1 miescu troszke ciezej sie obkreca? ułoży się to?

2. Jak ustawić Zapłon?

3. Czy Musze kupować Nową Świece, mam swiece na ktorej polatalem moze 2-3 tyg tylko

4. tłok zamontować pierscieniami (zamkami) w strone Gaxnika?

5. miałem iglice ustawiona na jak najwyzej czyli 1 rowek od góry zostawić tak ??

6. jak wyglada pierwsze odpalenie moto po remacie jakies rady??

 

Prosze o odp Dzięki Wszytskim.

Edytowane przez Endriu1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 2 szukasz w serwisowce ile mm przed gmp i ustawiasz

ad 4 na tloku masz strzalke strzalka w strone okna wydechowego

ad 5 jesli przed remontem chodzil dobrze to tak zostaw

ad 6 nie dawaj odrazu w rure jak masz nowy tlok to niech tak pochodzi z 15 min zgas na 30 (niech sie dobrze ostudzi) i tak ze 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...