Skocz do zawartości

Aukcja Pralka HOOVER


acid_toxin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

temat może godzi w podział forum ale w dziale sprzedam dotarłby do mniejszej ilości osób, a przecież nikt nie wchodzi do działu sprzedaż szukając pralki (wydaje mi się, że więcej osób potencjalnie :) szukających pralek wchodzi do działu przy piwie :) Do rzeczy, jeśli ktoś z Was (lub z Waszych znajomych) potrzebuje takiego sprzętu.

 

link do aukcji Jest to aukcja charytatywna, wystawiona przez fundacje Duae Rotae, wspierającą poszkodowanych w wypadkach motocyklistów i ich rodziny.

 

Normalnie ta pralka kosztuje >2000zł. Aukcja jest dla Lizy "Liseny", która miała wypadek na Hondzie NX 650 Dominator w październiku 2007 roku. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na operacje - rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego. Dziękuję za uwagę :bigrazz:

Edytowane przez acid_toxin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie pomału do przodu, czekam na kolejną operację :} Potem ma być wszystko ok :} Pozdrawiam i dzięki.

Hej!

Zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia oby noga była tak sprawna jak przed wypadkiem ps.wiem co przezywasz i jaki bol musisz znosic Ja od 3 misiecy dochodze do siebie po złamaniu rzepki Niby tylko złamałem rzepke(na moim kochanym moto)ale mam tyle problemow z noga ze czasem sie zastanawiam kiedy bede chodził normalnie i czy wogole

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia oby noga była tak sprawna jak przed wypadkiem ps.wiem co przezywasz i jaki bol musisz znosic Ja od 3 misiecy dochodze do siebie po złamaniu rzepki Niby tylko złamałem rzepke(na moim kochanym moto)ale mam tyle problemow z noga ze czasem sie zastanawiam kiedy bede chodził normalnie i czy wogole

Pozdrawiam

 

Dzieki dzieki :}

Niestety wiem troche o bolu i tego typu rozmyslaniach.. W tym miesiacu mijaja 3 lata od wypadku, pod koniec pazdziernika mam juz czwarta operacje.. Kolorowo nie jest, ale trzeba myslec pozytywnie :} U Ciebie tez bedzie wszystko ok, trzymaj sie :}

Powodzenia i pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...