Skocz do zawartości

MOTOMikołaj 2009.


Gładzior
 Udostępnij

Kiedy MM2009?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy MM2009?

    • 5 grudzień-sobota
      6
    • 6 grudzień-niedziela
      11


Rekomendowane odpowiedzi

mogliby ten hardcore'owy filmik wrzucić co nagrywali, bo zdjęcia to słabe już po pierwszym widać, że same śmieci :biggrin:

 

Człowiek się stara a tu jak zwykle :icon_rolleyes:

Nie masz 2-ki , możesz stracić i jedynki :icon_twisted: :icon_mrgreen:

Nie było źle tylko to Rombo ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero dziś odmarzłem po akcji, mam kilka fotek ze spotkania gangu "krasnala"

http://picasaweb.google.com/Dziobaty/MotoM...omGangKrasnala#

 

ps.mam też fragmenty czołówki z parady 19.09 (ślub na słowackiego) w formacie VOB, gdyby ktoś mądry chciał to zmontować tak żeby nadawało sie na Youtuba to chetnie udostępnię, jest na prawdę z jajem zrobiona.

Edytowane przez Carlon

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero dziś odmarzłem po akcji, mam kilka fotek ze spotkania gangu "krasnala"

http://picasaweb.google.com/Dziobaty/MotoM...omGangKrasnala#

 

ps.mam też fragmenty czołówki z parady 19.09 (ślub na słowackiego) w formacie VOB, gdyby ktoś mądry chciał to zmontować tak żeby nadawało sie na Youtuba to chetnie udostępnię, jest na prawdę z jajem zrobiona.

 

Nawet sie załapały foty z awrii mojej, otyle sie dobrze stało ze herbatki sie napiliśmy. Jeszcze raz dziekuje serdezcnie za pomoc Karolu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie załapały foty z awrii mojej, otyle sie dobrze stało ze herbatki sie napiliśmy. Jeszcze raz dziekuje serdezcnie za pomoc Karolu :notworthy:

 

Herbatka herbatką , ja dziękuję za przesłanie na kubku :icon_mrgreen: a i z fusów wywróżyłem sobie świetlaną przyszłość :icon_twisted:

Pozdro. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herbatka herbatką , ja dziękuję za przesłanie na kubku :icon_mrgreen: a i z fusów wywróżyłem sobie świetlaną przyszłość :icon_twisted:

Pozdro. :buttrock:

 

Cza se pomagać bo ogólnie jest ciężko... Takie czasy... A na harbatkę (z cukrem) zapraszam zawsze - dla Rarusia od dziś ekspresowa w "skarpetce" żeby nie pluł fusami po samochodach - kubek może zostać bez zmian - każdemu przecie coś się od życia należy... :buttrock:

Edytowane przez Carlon

Jazda motocyklem wciąga...jak woźny ćwiartkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ps.mam też fragmenty czołówki z parady 19.09 (ślub na słowackiego) w formacie VOB, gdyby ktoś mądry chciał to zmontować tak żeby nadawało sie na Youtuba to chetnie udostępnię, jest na prawdę z jajem zrobiona.

Mucha co z tym filmem :icon_question: To prawda, że jajo o którym mowa powyżej należy do Rarka :icon_question: :icon_twisted:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...