Skocz do zawartości

MOTOMikołaj 2009.


Gładzior
 Udostępnij

Kiedy MM2009?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy MM2009?

    • 5 grudzień-sobota
      6
    • 6 grudzień-niedziela
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w tym roku również ruszamy z tą akcją, ale jest kilka kwestii do ustalenia.

 

Jedną z najważniejszych zmian, będzie dodanie nowych punktów na trasie.

 

Na pewno dochodzi Dom Dziecka na Kolberga, Hospicjum jako jedna stacja(w tamtym roku się skończyło, że sam jeździłem po całym Radomiu, teraz zbieramy dzieciaki w jednym miejscu), standardowo także Józefów + Tochtermanna oraz zastanawiam się nad szpitalem w Krychnowicach, ale obawiam się, że tu leczą się dzieci raczej starsze niż te 12 lat i dla nich akcja będzie średnio ciekawa, ale sprawę obadam i dam info.

Myślę jeszcze o rodzinnych domach dziecka, ale to też kwestia do obadania.

 

Najważniejszą sprawą jest CASTING NA MIKOŁAJA, ponieważ ja pogoniłem mój mały cień, a do naszego moto grona wielkim wejściem mam zamiar wrócic na wiosnę, więc ktoś musi zostac MotoMikołajem.

Nie ukrywam, że najważniejsza jest tutaj kwestia błyskotliwej rozmowy z dzieciakami i kwestia zachęcenia ich do mówienia wierszyków, śpiewania i czegoś cokolwiek innego.

 

Przyjmuje zgłoszenia :D Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie.

 

Ogólnie zapewniam, że w tym roku wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i sprawniejsze niż w zeszłym roku.

 

Ps. Głosujcie w ankiecie.

 

Pozdrawiam

Gładzior

Edytowane przez Gładzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym podnieśc temat.

Byli by chętni do roli Mikiego? Ważna sprawa.

Karlo, Arek macie przecież gadane :)

 

Proszę o głosy w ankiecie.

 

 

ja jestem za Szczeniakiem - niech tylko mu bródka podrośnie... i jest taki grzeczny i sympatyczny i układny, że będzie pasował na Świętego Mikołaja. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Szczeniakiem - niech tylko mu bródka podrośnie... i jest taki grzeczny i sympatyczny i układny, że będzie pasował na Świętego Mikołaja. :biggrin:

 

 

Popieram kandydaturę :buttrock: Szczeniak na Świętego :clap: :notworthy: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlo, Arek macie przecież gadane smile.gif

Ja odpadam, bo narazie nie mam czym jeździć i wcale nie mam gadane :evil:

Arka-povica też skreśl z listy kandydatów, dzieci to się go boją :icon_razz:

 

Ja również jestem za Szczeniakiem, będzie najlepszy :lalag: :clap:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy kiedys widzieliscie jak Mikołaj wygląda? Szczeniak wam go przypomina? Taka wyliniała gęś wyścigowa z zapadniętą klatą i wyraznym niedozywieniem? Na dodatek pali faje, pluje bezustannie a co drugi wyraz jest na brzydką literę. Chcecie dzieciakom zafundowac traumatyczne przezycia to OK ale ja bym był za Grubym bardziej. Postura słuszna, milsza aparycja, kultury wiecej. Dzieciaki to nie materiał na eksperymenty socjologiczne, zlitujcie sie nad najmłodszymi :icon_mrgreen: Szczeniaka proponuje na deprawatora młodych dziewic. Moze tez byc testerem naszej wytrzymałosci na ohyde ale nie Mikołajem :banghead:

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Hahaha :icon_mrgreen:

Xylu, rozbawiles mnie z samego rana!!!

Tylko tak wyuzdany artystycznie umysl jak Twoj, jest w stanie ujac temat dosadnie... lecz rubasznie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka kwestii organizacyjnych.

Impreza odbywa się 6 grudnia, mamy nad nią już patronat prezydenta.

Więcej dokładniejszych info już w grudniu(godziny, checkpointy :P itd.)

 

Ważne:

jeśli ktoś ma jakieś miejsca, w których mogłby ugrac na 100% jakąś gotówkę, proszę o kontakt.

 

Ps. Jeśli się pogoda utrzyma będzie zajebiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne:

jeśli ktoś ma jakieś miejsca, w których mogłby ugrac na 100% jakąś gotówkę, proszę o kontakt.

Ja też proszę o kontakt :icon_razz: :icon_twisted:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...