Skocz do zawartości

propozycje na pierwszy motocykl


Gość pawel007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel007

To zaczne może od kilku słów o sobie:

 

Nazywam sie Paweł, 18 lat, właśnie jestem w trakcie robienia prawka A i B, przedtem miałem skuter (Peugeot Vivacity) oraz 2 motorowery (Rieju Drac RR oraz Derbi Senda R) wszystko o pojemności 50ccm, jestem własnie w trakcie wybierania jakiegos motocykla, lecz z powodu młodego wieku i braku doświadczenia na dużych sprzętach licze na pomoc specjalistów ;-) motorki ktore biore pod uwage to uzywane enduro/nakedy

 

nakedy:

gs500

yamaha fz6

 

enduro:

ktm lc4 640

ktm duke

mz baghira

husaberg fc

husqvarna te

honda crf

kawasaki klx

ktm exc

suzuki drz

yamaha wr

 

Niektore z propozycji sa mocno egzotyczne, moze i torche za mocne lub za drogie jak na pierwszy raz, mi glownie chodzi o to ktory z nich waszym zdaniem jest najlepsza propozycja na pierwszy ''duzy'' motocykl, pod wzgledem cenu uzywanego, ceny utrzymania, awaryjnosci, mozliwosci, tracenia na wartosci.

 

Serdecznie dziekuje za wszystkie posty i zycze powodzenia w :flesje: , moze latem pojezdzimy razem lub spotkamy sie na jakims zlocie =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie proponuje żadnego większego Enduri niz DR 350 czy inne tej klasy pojemnościowej.

Większe enduro nie wybaczaja błędów początkującym i są dość wysokie.

Z nakedów myśle że bobrze nadają się sprzęty typu ER 5 CB 500 itp.

 

A najlepiej na pierwsze moto wyblać poczciwą MZ - nauczysz się na niej troche techniki motoryzacyjnej itd

A jak się wyłożysz to koszty napraw też nie sa duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...