Skocz do zawartości

Zblokowana DT


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm nie wiem może się myle ale chyba w internecie jest przekonanie że DT poleci po odblokowaniu więcej niż 80km/h osobiście miałem 2 DT 80 ten co teraz mam jest 3 i wszystkie jechały równe 80km/h dyfuzor tez mam rozcięty końcówka giannelli i wielki ciul z tego jest jak i tak jedzie 80km/h.Nie spotkałem jeszcze DT żeby jechał ponad 80km/h słyszałem tylko opowieści typu : znajomy mojego taty księdza ma taka i jedzie 110km/h

 

 

Nie znaojomy mojego taty ksiedza tylko np moja jedzie 110.. Z lekkim przelozeniem na przyspieche( dwa zeby wiecej z tylu). JEsli jedzie 80 To ja dalej twierdze ze jest do blokada na CDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperalem troche, i co sie okazalo, znalem poprzedniego wlasciciela :D

i tak, ra DT ma przelozenie na max na przyspieszenie, przod jak najmnisjszx, a tyl jak najwiekszy...bo przed zmianą opon na brighstony jeździł na oponach Mitasa do motocrossu(C-18 i C-19) i na oryginale był total muł

do tego, to tylko dt i ma tylko 10 koni i maly moment, wiec nie ma sily uciagnac wincy

 

to jest ta, nie ? Tyko obszyte siedzienie, zmieniony przedni błotnik i opony itp. http://img43.imageshack.us/img43/9936/dscn0166t.jpg (stara fotka)

 

 

Ostatnio zmienione opony na oryginały od DRZ (mojej :D) więc wiadomo...szerokie kapcie enduro....

 

Ta DT na tym przełożeniu na 10000% WINCY nie poleci

 

 

btw.- na oryginalnym leciała 90

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...