Skocz do zawartości

allegro: ogłoszenie er5 do oceny


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie ten:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1760837

 

Żadnych naklejek - to chyba cały malowany. 55KM? Nie słyszałem o takich. Dziwne, że bez żadnego opisu.

 

 

Pewnie malowany. Pytanie tylko dlaczego. A co do tych 55KM i braku opisu, widocznie ktoś tak się zna na tym co sprzedaje. Szkoda, że fotki tylko z jednej strony zrobione.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Całkiem ładna maszyna. Wygląda na oryginalny lakier i chyba jest bez szlifu. Przebieg powinien być oryginalny bo widzę ze opony są takie jak zakłada producent. Ze zdjęcia widać że cały napęd do wymiany no i opony bo 28000 na Dunlopach to dobry wynik:). Mam er z 2004 roku i opony po 13000 jeszcze do jazdy sie nadają a napęd mam dokładnie w połowie naciągu.

 

Na pewno 2004 miały takie wydech bo sam mam taki. Mozę to jakaś przejściówka.

 

Jeszcze jedno przyszło mi do głowy. Czasami ludzie piszą ze motor jest z np. 2005 roku bo wtedy była pierwsza rejestracja. W rzeczywistości jest to rok 2004. Warto zadzwonić do właściciela i dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze jedno przyszło mi do głowy. Czasami ludzie piszą ze motor jest z np. 2005 roku bo wtedy była pierwsza rejestracja. W rzeczywistości jest to rok 2004. Warto zadzwonić do właściciela i dopytać.

 

Dokładnie. I poprosić o więcej fotek. Bo po tych to wiesz jak moto mniej więcej wygląda. Choć wygląda bardzo dobrze :). Faktycznie napęd dożył już swoich dni.

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę dalej:

allegro1

 

allegro2

 

Wreszcie coś blisko, mógłbym bez większego problemu pojechać.

Ten pierwszy nie wzbudza zaufania - znowu czarne zegary, znowu 55 KM (o coś tu chodzi czy też zakrążyła jakaś legenda a sprzedający nawet nie spojrzy w papiery?). W dodatku sprzedający wstawia jakieś farmazony, że dodatkowo ma wskaźnik paliwowy (a to standard w tym roczniku) albo że ma "także" kartę pojazdu jakby to nie było oczywiste. Nie wspominam o zmienionej kanapie, to akurat nie musi być wada.

 

A ten drugi - czyżby też coś z zegarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę dalej:

allegro1

 

allegro2

 

/quote]

 

Co do pierwszego, to faktycznie gość nie do końca wie co sprzedaje.

 

Znacznie bardziej podoba mi się ten drugi. Jeśli faktycznie od pierwszego właściecila to duży plus. Przebieg też bardziej prawdopodobny. Tą warto oglądniąć na żywo.

Co do męczenia, Twoja kasa i wcale Ci się nie dziwie :)

 

Zaczynam dochodzić do wniosku, że swoją erke sprzedałem za zdecydowanie za małe pieniądze ;>

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten już chyba był:

otomoto ,

tylko z ciemnymi zdjęciami w garażu.

Malowany, chyba tak sobie zresztą, ale czy można mu poza tym coś zarzucić?

 

 

Pytanie czemu był cały malowany. Bo tak to dość dobrze wygląda.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jako ze nei bede zakladal kolejnego tematu, podepne sie pod istniejacy o ile zalozyciel sie nie obrazi :wink:

 

Interesuje mnie to moto:

 

http://moto.allegro.pl/item1022079016_kawa...x636r_zx6r.html

Jakie sa wasze opinie :flesje:

Dość dziwna ta wersja er5 :eek:

Jakby nie było to jednak wątek ścisle o er5 traktujący. Nie wiem czy osoby znające się na zx tu zaglądają.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...