Skocz do zawartości

Route 66 kwiecień/maj 2010


franekfilm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja jestem poważnie zainteresowany.

Posiadam możliwości, spełniam warunki, gotów jestem na kompromisy i mam motywacje.

Jeśli się kwalifikuję to proszę o kontakt na priv w celu przekazania szczegółów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć i coś doradzić.

 

Dwa dni w Grand Canyon to zdecydowanie za dużo. Podejrzewam, że zaliczycie tylko południowy taras ponieważ jest po drodze do Vegas ze wschodu na zachód. Nocleg (najtańszy) pod wielkim kanionem to około 90$ za pokój. Zdecydowanie wolałbym posiedzieć dodatkowy dzień w Vegas lub pojechać z Vegas do Death Valley. Nocleg w Vegas w kasynie Circus Circus to 50$ za noc (centrum Vegas)

 

Tak na marginesie.

Przygotujcie się na 40-45 stopni w na pustynnych autostradach, bezchmurne niebo i pustki na drogach :)

Padało raz gdzieś w Utah - 10 minut :bigrazz:

 

Klimat w okolicy Powel Lake jest taki :bigrazz:

http://img9.imageshack.us/img9/7504/dsc00565kd.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posta.

Oczywiście w Kanionie spędzimy kilka godzin, potem śmigamy do Vegas :icon_mrgreen:

Ostatnio spaliśmy w hotelu Trump -wypasiony, ale udało się promocyjnie zorganizować miejscówki. W tym roku będzie podobnie- Kanion ogromny, więc objedziemy kilka tarasów widokowych, potem kino IMAX i film opowiadający historię Kanionu ( polecam, zajebista klimatyzacja :icon_mrgreen: ), potem do Vegas odwiedzić kluby motocyklowe i kilka fajnych miejscówek z tego roku :wink:

Pogoda- faktycznie chłodu nie ma, na każdej stacji piliśmy hektolitry napojów, cień to tylko pod motocyklem a w czasie jazdy miałem wrażenie, że ktoś mi nad głową odpalił suszarkę do włosów :icon_mrgreen:

BHP jazdy w ciuchach ochronnych zostawiłem na jazdę w PL, tam jasne bojówki Motto i biała koszulka z długim rękawem, coby się nie zjarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lista ekipy ustalona.

Następna wyprawa to Nowa Zelandia, styczeń 2011. Zapraszam chętnych :buttrock:

 

jazda z predkoscia ponizej 70mph strasznie mnie meczy :icon_razz:

E tam, chyba nie jeździłeś hamerykańską widlastą trututnią :crossy:

Zresztą są momenty- mój rekord Fat Boyem- 112mph/h :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do chicago do klubu :)

No przecież byłem :wink:

Wasi ludzie nas odbierali z lotniska, wieczorem przywieźli do siedziby klubu a potem odwozili zwłoki :icon_mrgreen:

 

No chyba, że mówimy o innym klubie :icon_mrgreen:

 

http://www.bikepics.com/pictures/892107/ - na tym sprzęcie robiliśmy fotki :crossy:

Jak się ogarnę, to je wkleję.

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież byłem :wink:

Wasi ludzie nas odbierali z lotniska, wieczorem przywieźli do siedziby klubu a potem odwozili zwłoki :icon_mrgreen:

 

No chyba, że mówimy o innym klubie :icon_mrgreen:

 

http://www.bikepics.com/pictures/892107/ - na tym sprzęcie robiliśmy fotki :crossy:

Jak się ogarnę, to je wkleję.

Byłeś,byłeś u sokołów.U Rudej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś,byłeś u sokołów.U Rudej

Zgadza się. U Dzikiej chyba :wink:

Super ludzie, przywitali nas bardzo serdecznie. Niektórych zbyt serdecznie :icon_mrgreen:

Jak ktoś może ich pozdrowić od kwietniowej ekipy Route 66 to będę wdzięczny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. U Dzikiej chyba :wink:

Super ludzie, przywitali nas bardzo serdecznie. Niektórych zbyt serdecznie :icon_mrgreen:

Jak ktoś może ich pozdrowić od kwietniowej ekipy Route 66 to będę wdzięczny :buttrock:

 

 

Mówisz i masz.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer ty juz wpadasz ze 2 lata, i limit czasu sie skonczyl.

 

Tak o ten klub chodzi

 

Pisze tylko profilaktycznie zebys nie zapomnial :-),

Edytowane przez rafik

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...