Skocz do zawartości

Route 66 kwiecień/maj 2010


franekfilm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ha :) już będę wiedział :)

pozdrawiam Frania gorąco

 

Będziesz miał na to 3 tygodnie :icon_mrgreen:

BTW. Odpisuje się pod cytatami, więc looknij jeszcze raz na mojego posta i zobaczysz, że teks o frędzlach nie był do Ciebie :lalag:

Tylko do Cipańka frędzlowca- armaturowca,który dosiada wielkiej, błyszczącej trututni :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se chopaki pogadali :icon_mrgreen:

 

 

Tylko do Cipańka frędzlowca- armaturowca,który dosiada wielkiej, błyszczącej trututni :icon_mrgreen:

 

Lepiej chyba ciezkim pewnym motocyklem niz ..... wynalazkiem pospawanym na kolanie z rurek :icon_mrgreen:

No to jak ? Jedziem na poł ? :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.route66.net.pl/ - w PDF jest dokładny plan podróży.

Lądujemy w Chicago 28.04 o 12.40, wieczorem wizyta u Sokołów :buttrock: , następnego dnia dzień aklimatyzacji, wizyta w wypożyczalni i kulbaczenie armatur w GPS i inne czary-mary :icon_mrgreen: .

Potem rura i w drogę :crossy:

 

Lepiej chyba ciezkim pewnym motocyklem niz ..... wynalazkiem pospawanym na kolanie z rurek :icon_mrgreen:

Zapomniałeś chyba, że ten wynalazek z rurek objeżdża twoją trututnię jak chce. Nie mówiąc o przebijaniu się w korkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz li Ty mlode dziewcze obowiazki plecaka na takim wyjezdzie ?

 

wiem, ze jezdze 125tka po Europie i nic nie jest mi straszne :D

 

jak mnie wezmiecie, to wam bede nawet buty pastowac :D

 

 

Kodeks autostopowicza obowiązuje (Jay & Cichy Bob) :icon_mrgreen:

Edytowane przez misman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kolejna w 2011 w tym samym terminie.

Natomiast w 2010 wyjeżdżamy dwa razy: 28 kwietnia i 26 maja.

 

Odpowiadam na zapytanie do Frania, ale tylko dlatego że Franio też jedzie.

 

W kwietniu mamy jeszcze jedno wolne miejsce i cztery wolne miejsca w kwietniu.

 

jak by coś to dzwoń 601 723 406

Piotr

 

pozdrawiam

 

 

 

Franek, serce to Ty nie tylko masz do Duców... Całą tą wyprawę, z zapartym tchem przeczytałem i... mało mi! Kiedy ta następna część? :wink: Szkoda, że tak późno zajrzałem do tego tematu :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :biggrin: no tak to może być problem ten speed limit. ale czasami można przycisnąć :biggrin:

przekroczenie predkosci ponad 25mph idziesz siedziec na pare ladnych godzin/dni zalezy czy sheryff z sedzia zyja w zgodzie :icon_razz: (male miasteczko jedna rodzina itp klimaty )

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekroczenie predkosci ponad 25mph idziesz siedziec na pare ladnych godzin/dni

Nie zauważyłem :icon_mrgreen:

Tam, gdzie było 70mph jechałem 118mph fakt,że nie przez całe Stany tylko hmm.. lokalnie :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem :icon_mrgreen:

Tam, gdzie było 70mph jechałem 118mph fakt,że nie przez całe Stany tylko hmm.. lokalnie :crossy:

ja bym jednak uwazal , masz cale uzebienie i niezujesz tabaki mozesz byc niezlym kaskiem dla lokalnych chlopakow :icon_razz: ;)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak uwazal , masz cale uzebienie i niezujesz tabaki mozesz byc niezlym kaskiem dla lokalnych chlopakow :icon_razz: ;)

A potem resztę drogi na stojaka? Harley to nie enduro :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...