Skocz do zawartości

Wypadek pytanie


maciasgta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest niesamowite, jak coś Zajc napiszę i to w miarę logicznie po polsku, to zaraz pojawia się Jeżyk, albo Ks.

Profesorowie filologii polskiej.

Czy wy macie powiadomienia sms :icon_question:

 

 

Tak.Plan rodzinny,ale ciebie zapomniałem wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka! Można się dołączyć do Waszej piaskownicy? Bo chce potrollować a w pozostałych działach są tylko poważne dyskusje. :icon_mrgreen:

 

Niech ktoś zmieni tytuł tematu na "Jak unikać niebezpieczeństw w pisowni polskiej".

 

 

A tak już w temacie - ziomek na NSR miał za dużą prędkość i za mało pod kopułką. Ot, co było przyczyną wypadku. :banghead: :banghead:

 

Od razu lepiej ;)

ooo, widzę że zakupiłeś telefon z planem taryfowym u ojca dyrektora. Jak się sprawuje?

 

 

Rozgrzeszenie sms`em dostaje. A telefon jak telefon, niby nic tylko że w każdą niedzielę o 11.30 drze pizdę wniebogłosy i nawet rzucanie o ścianę nie pomoże. :buttrock: :icon_twisted: Jest tylko opcja przestawienia alarmu na sobotę na godz.17. :icon_mrgreen:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś zmieni tytuł tematu na "Jak unikać niebezpieczeństw w pisowni polskiej".

Nie pisać qurim, nie pisać!

 

Rozgrzeszenie sms`em dostaje. A telefon jak telefon, niby nic tylko że w każdą niedzielę o 11.30 drze pizdę wniebogłosy i nawet rzucanie o ścianę nie pomoże. :buttrock: :icon_twisted: Jest tylko opcja przestawienia alarmu na sobotę na godz.17. :icon_mrgreen:

O qurwa! Jeżyk, KS i qurim to jedna osoba :D Trójca świeta tak zwana :icon_twisted: Nie jest wam ciasno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię-bo parsknę śmiechem :biggrin: To największy ignorant motocyklowy na tym forum-. Całą swą wiedzę czerpie z biblii pod tytułem "Motorrad" a do tego nie potrafi pisać ani po polsku ani (pożal się boże) po angielsku.

 

Co to w ogóle znaczy? Dwa wyrazy i dwa błędy. To już nie jest ignorancja-to wtórny debilizm!

Człowieku, jak nie potrafisz ,to nie używaj języka o którym nie masz pojęcia! To samo tyczy się tematów motocyklowych. Wracaj na forum motodriver(co to w ogóle jest :icon_rolleyes: ), tam masz wielu wiernych słuchaczy :icon_mrgreen:

 

 

Aż dziw zajc,że jeszcze modem nie zostałeś.Nie docenili czy co?Znasz języki.Nawet angielski.ho ho.Życzę kariery.Ostatnio coś o układaniu kostki brukowej wspominałeś.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...