Skocz do zawartości

Jak się pozbyć firmowej kalkomanii z kasku?


Rekomendowane odpowiedzi

O czym myślałeś kupując kask?

Dopóki nie chcesz malować kasku w swój własny niepowtarzalny wzór (aerograf), to nie wiem jak można mieć przeciwwskazania. Napis Uvex to nie Tiger, że trzeba to ukrywać.

wydaje mi sie ze tu nie chodzi o napis uvex akurat bo tu nie ma sie czego wstydzic, podejzewam ze jesli idzie pod oklejenie to poprostu bedzie sie odznaczal pod naklejka swoja gruboscia:) , a pozatym moze to kwestia gustu i chce sie ktos pozbyc kalkomani ktora mu sie nie podoba :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym myślałeś kupując kask?

Dopóki nie chcesz malować kasku w swój własny niepowtarzalny wzór (aerograf), to nie wiem jak można mieć przeciwwskazania. Napis Uvex to nie Tiger, że trzeba to ukrywać.

Najzwyczajniej w świecie - znudził mi się ten napis. Kupując kask rok czy dwa lata temu nie obchodziło mnie, że ma firmowe oznakowania. Dzisiaj myślę sobie, że logo nad czołem i logo z tyłu to za dużo szczęscia i chętnie bym się tego pozbył, nie pozbywając się jednocześnie kasku.

Wolałbym, żeby ten kask był jednolicie czarny, albo miał jakąś ciekawą naklejkę - tym niemniej najpierw chciałbym się pozbyć kalkomanii. Ot i cała historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...