Skocz do zawartości

Żuromin Bandit 1200 98' ---UWAGA ;)


Pastor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przestrzegam przed motocyklem i sprzedawcą z tej aukcji:

 

http://moto.allegro.pl/item718990550_suzuk...super_stan.html

 

Gościu ma go niby od 2 lat, jednak to co jest napisane w aukcji to bajka. Napęd był wymieniany i opony także, ale 2 lata temu. Przednia opona popękana, obie są do wymiany. Napęd w stanie tragicznym, łańcuch w ogóle nie naciągnięty, taki miał luz, że się dziwiliśmy, że jeszcze się nie zerwał;)

Silnik dosyć głośno chodził, zawory chyba dawno regulacji już nie widziały...

I najważniejsze, za pierwszym razem jak dzwoniłem, pytałem 2 razy czy nie malowany, na zdjęciach widać, że motorek ok;) Przyjechałem do kolesia okazuje się, że owiewka od innego jest i pomalowana na czarno, przedni błotnik także, obudowa prędkościomierza uszkodzona. I jeszcze wkręcał, że gadałem przez telefon z jego bratem, który o tym nie wiedział...oszust kurde!!!

Do tego wymieniał lewy dekiel silnika, bo pęknięty był. Czyli musiał nieźle się wyłożyć, a wkręcał, że na podwórku... Ogólnie szkoda kasy na paliwo, przebieg ponad 75tys na liczniku, nie wspomnę już o tym, że sprowadzony na pewno ma kręcony licznik. Wypytałem wszystko przez telefon, to on powiedział, że jest ok, na miejscu okazało się inaczej...dobrze, że to tylko 70km było nie 300.

Zmarnowany czas i paliwo.

Do tego gościu ma jakąś dziuplę z częściami, chyba coś kręci. I wydawało mi się, że nie był trzeźwy jak ze mną gadał;)

Pozdrawiam!

Edytowane przez Pastor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanowiła Cię rozbieżność w datach

"Rok produkcji (1900 - 2100): 1998 "

"MOTOCYKL UŻYTKUJĘ OD MARCA 1997"

 

No chyba, że gość ma maszynę czasu do opylenia na innej aukcji.

 

Nie chcę robić jakiejś reklamy ale jak wpiszesz polish bandit u wujka google, to tam znajdziesz być może pomoc w realizacji Twojego podpisu w stopce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanowiła Cię rozbieżność w datach

"Rok produkcji (1900 - 2100): 1998 "

"MOTOCYKL UŻYTKUJĘ OD MARCA 1997"

 

No chyba, że gość ma maszynę czasu do opylenia na innej aukcji.

 

Nie chcę robić jakiejś reklamy ale jak wpiszesz polish bandit u wujka google, to tam znajdziesz być może pomoc w realizacji Twojego podpisu w stopce

Gościu się pomylił, użytkuje od 2007 roku, a moto już kupiłem od rzetelnego motocyklisty;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...