Skocz do zawartości

Wycieczka Warszawa Kaziemierz Dolny 12.09.2009


adasiek_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Płocku było super. Pojechałem z kolegą i koleżanką w 2 motocykle. Połączyłem koncerty metalowe ze zlotem motocyklowym (wydzielony parking + jakieś debilne konkursy ;)) .Od cholery ludzi - pod sceną wolna amerykanka tudzież wyżymaczka - udało mi się przepchać do barierek - kolega ze znajomą wymiękli. Skórę miałem gdzieniegdzie białą od soli z potu otaczającej mnie hołoty - dobrze, że się zmyło LOL

Plaża to fajna sprawa- miałem pełno piachu we włosach i na spoconej skórze, jak kogoś na ręce wzięli ;P

PS- kolega zostawił kluczyki do motocykla w zamku kufra- nic się nie stało. Idzie ku lepszemu, albo nikt nie zauważył :)

Edytowane przez Slayer_997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkeeeel ..... where are Juuuuuu ........ :biggrin:

 

Ha, nie moglem sie powstrzymac i jeszcze dzisiaj stwierdzilem ze sie zamelduje po powrocie.

Wlasnie wrocilem z dziwnych wojazy tu i owdzie :eek:

Nim zdarzylem dojechal do Warszawy, przestalo padac a na motobajzlu spotkalem silna ekipe z ktora wyruszlismy .... w nieznane :crossy: :clap:

Genenarlnie bylo fajnie i dzieki za poznanie nowych ludzi :buttrock: :notworthy:

 

a tak swoja drga gdzie szuj i majkel???? Pewnie juz pijaniu po motobajzlu :buttrock:

 

Specialnie dla Naszych Pieknych Pan ..... melduje ze zyje i wcale kac nie za bardzo meczy :evil: :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to co ???

http://picasaweb.google.pl/Angel.of.Darkne...903165144488242

Reszta majkela jest malo fotogeniczna i nie byla obiektem zdjec :icon_mrgreen:

Tyle Yubus Ci wystarczy :icon_razz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to co ???

http://picasaweb.google.pl/Angel.of.Darkne...903165144488242

Reszta majkela jest malo fotogeniczna i nie byla obiektem zdjec :icon_mrgreen:

Tyle Yubus Ci wystarczy :icon_razz:

potwierdzam, to był majkel + jakis śmieszny Pan nalewacz Paiwa ze stacji w Parzęczewie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel ładny kombiak :biggrin:

 

Zajebioza, dzieki :icon_mrgreen:

Ostatni krzyk mody :buttrock:

 

W sumie patrząc na foty, to nudy jak flaki z olejem.

 

Bo My to zapie**alamy i smigamy a nie lansujemy sie przed blyskami fleszy ..... jak MGS :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...