Skocz do zawartości

Wycieczka Warszawa Kaziemierz Dolny 12.09.2009


adasiek_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz nie ogarniam tego co sie tu dzieje. Normalnie jak brazylijska telenowela - romanse, klotnie i duzo dlugich dialogow nie niosacych zbyt wiele tresci.

 

Ja niestety z wami w weekend nie pojade, ale moze ktos dzisiaj wieczorem ma ochote posmigac po W-wie troszke?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Groupies mówisz? :icon_mrgreen:

Nieeee ja wole swój domowy trójkącik :icon_twisted:

Ja, Kot i ...... :wink:

 

 

aallleeee TTyyy nieee maaszz kotaaa!!!!!! :icon_twisted:

 

Po 2: Ten typ tak ma :bigrazz:

Po 3: Mam dziś dobry dzień więc dla Ciebie też będę miła :biggrin:

 

ad 2.ten typ to ma RÓŻNIE :icon_mrgreen: :buttrock:

 

ad 3. i to dzieki czemu??? wystarczy słuchać Chaosu :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ja tak zupełnie nie w temacie, który rozpłynął się już we wszystkie możliwe strony, a ja tylko w nudnym temacie sobotniego wyjazdu :bigrazz:

Czy do Kazimierza wybierają się jakieś armaturki, czy tylko szybsze sprzęty? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to wy jeszcze nie pojechaliście.

Jazdy na 90min w jedną stronę, chodzenia i jedzenia parę chwil, a Ci się umawiają od sierpnia. :bigrazz:

 

 

cała frajda z forumowej integracji :icon_mrgreen:

 

na miejscu wymyśli się specjalne zabawy do owego zaznajamiania sie :icon_twisted: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallleeee TTyyy nieee maaszz kotaaa!!!!!! :icon_twisted:

 

Stanowcze dementi... kot jest, chwilowo mieszka pod innym adresem :bigrazz:

 

Kurcze to wy jeszcze nie pojechaliście.

Jazdy na 90min w jedną stronę, chodzenia i jedzenia parę chwil, a Ci się umawiają od sierpnia. :bigrazz:

 

Nie martw się, dojedziemy.... przywiozę Ci pocztówkę :icon_mrgreen:

 

no to ode mnie 260 post o niczym :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

A za chwilę wparuje Majkel i powie, że przecież same konkrety :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, sam konkretny spam

 

 

nie no jestem pod wrażeniem... ściągneliśmy tu nawet ojca Moderatora :D Klaudiusz może wybierzesz się z nami??? :icon_mrgreen:

 

 

a na poważniej..moi państwo jest czwartek, zostały nam 2 dni do wyjazdu a nadal jest TOTALNY CHAOS

ogarniamy to jakoś??? :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jestem pod wrażeniem... ściągneliśmy tu nawet ojca Moderatora :D Klaudiusz może wybierzesz się z nami??? :icon_mrgreen:

Niestety, lece w drugą stronę, pozatym za dużo ludzi i niebezpiecznie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jestem pod wrażeniem... ściągneliśmy tu nawet ojca Moderatora :D Klaudiusz może wybierzesz się z nami??? :icon_mrgreen:

a na poważniej..moi państwo jest czwartek, zostały nam 2 dni do wyjazdu a nadal jest TOTALNY CHAOS

ogarniamy to jakoś??? :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

nie, nadal tworzymy haos

 

wszystkiego naj naj naj z okazji 18 urodzin, juz pełnoletnia, eh jak te dzieci szybko dorastają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...