Skocz do zawartości

Radom 29.08.2009 (sobota) AIR SHOW


bluszczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a o ktorej planowany jest w ogole powrot?? :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi głównie o to żeby się spokojnie ustawić i nie spóźnić na 11:30 ;)

i jeszcze jedno pytanie - czy nie sensowniej było by ustawić się na Orlenie od razu 500 metrów dalej? Siusiu i tankowanie za jednym zamachem ;) Bo jak znam życie bankowo ktoś przyjedzie nie zatankowany :)

 

a o ktorej planowany jest w ogole powrot?? :bigrazz:

 

 

pewnie jak nam się znudzi :D

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle by z całą chałastrą nie wyjeżdżać, lepiej z 1h przed końcem

 

ale jak zwykle sie dostosuje (albo sam ucieknę :icon_mrgreen: )

 

Widzę, że tu do niedzieli godziny ani miejsca chyba nie ustalicie.

To raptem sto kilometrów a robicie zamieszania jakby to była wyprawa na drugi kraniec Europy.

spójrz za okno - descz, wiec co mozna robić jak sie pracować nie chce?? pisać na fm a skoro temat zaczęty to można pisać i pisać i piasć,........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu do niedzieli godziny ani miejsca chyba nie ustalicie.

To raptem sto kilometrów a robicie zamieszania jakby to była wyprawa na drugi kraniec Europy.

 

 

to może jakiś konkretny konstruktywny pomysł zamiast samej krytyki? :bigrazz:

 

Moja propozycja jest taka: 8:40 zbiórka, 9:00 wyjazd; miejsce przesunąć o pół km na stacje orlenu coby 2x postoju na dzień dobry nie robić.

 

Jeśli wam pasuje to okej, jak nie to zostaje opcja 9:00 zbiórka, 9:20 wyjazd spod maca obok ikeii :) Tylko wtedy misie pamiętać o wcześniejszym zatankowaniu na własną rękę :)

 

więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaleje wcześniej żeby bak w jedną stronę starczył

 

TO o 9 wyjeżdżamy z orlena

 

a gdzie ten orlen?? :icon_eek:

 

 

Ok sumując:

 

MIEJSCE: http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&client...6,0.019248&z=16

 

Orlen zaznaczony literką "A"

 

GODZINA:

Zbiórka: 8:40

Wyjazd: 9:00

 

:)

Edytowane przez kropeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem :D ale najwyżej się zawróci gdzieś :P to już się na miejscu ogarnie :icon_mrgreen:

 

Zawracac to bedzie trzeba tam jadac od strony Warszawy zeby tylko na Orlen wjechac :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty dziecko chaosu jesteś :bigrazz:

 

 

o widziałby kto :D panom przeszkadza, że na motórze będą musieli zrobić parę metrów więcej :biggrin:

 

a próbowałaś sobie przywłaszczyć mój tytuł - dziecko chaosu to JA :D i tego się trzymajmy ;) Ty przy mnie jesteś poukładana :D ja dobrze się tylko maskuję :icon_mrgreen:

 

tak swoją drogą co w końcu z tą listą skończymy na 4 moto? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...