Skocz do zawartości

Kolejny motor?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Wczoraj z żalem sprzedałem motor - Kawasaki ZZR 600. Na nowy sezon szukam motocykla sportowo turystycznego, nie musi być wcale mocniejszy od poprzednika, 100KM jest idealnie. Może, ale nie musi. Lubię jechać w trasie, kręcenie się po mieście od świateł do świateł to jednak nie to. Wybór padł na następujące motocykle:

Thundercat

VFR 750 RC36

RF900

ZX6R

Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to maksymalnie 8000zł. Może macie inne propozycje? GSXF oraz XJ czy Fazer odpadają, nie podobają mi się po prostu. Dziękuję za opinie, który z nich najlepszy. Dodam, że mam 190cm wzrostu, ważę 90kg.

Pozdrawiam z Kielc

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie do tej wagi i wzrostu idealna bedzie RF9 :D Z czystym sumieniem moge polecic... Sam taka mam. W trase jest idealna. Z 2-oma torbami i ze mna na trasie 560km spalanie wyszlo w granicach 5,5l i wcale nie jechalem jak stary precl:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji widzieć nigdy RF900, bardzo się cieszę, że jednak się nada. Bardzo ładnie wygląda. A jak thundercat? Co sądzicie o ZX6R jako turystyku o sportowym zacięciu? Nie odpadnie mi tyłek po 250km?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji widzieć nigdy RF900, bardzo się cieszę, że jednak się nada. Bardzo ładnie wygląda. A jak thundercat? Co sądzicie o ZX6R jako turystyku o sportowym zacięciu? Nie odpadnie mi tyłek po 250km?

Pozdrawiam

Thundercata takze moge polecic...Mysle ze tylek na nim nie odpadnie a dluzsza trasa nie powinn astanowic problemu.

Niestety o ZX6R nie wiele moge napisac bo nie znam tego motocykla...

 

Podjedz gdzies i obejrz sobie te motocykle... Jak sie przymierzysz sam bedziesz wiedzial najlepiej co wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o ZX6R jako turystyku o sportowym zacięciu? Nie odpadnie mi tyłek po 250km?

 

a nie byłoby sensowniej poczytać trochę z dotychczasowych wątków? np. Fat się AFAIR wielokrotnie wypowiadał, i to chyba zarówno o 6 jak i 9 zielonych

BTW te wątki widziałeś?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 6-tke i wypady typu 400 km objechane i dupa była cała jest cała i bedzie cała (mam nadzieje). Mam 184 cm i waże 95 kg i pozycja jest jak na sporta "wygodna", choć czasem mi sie wydaje że za duży na to moto jestem. Aczkolwiek podchodziłem do tego moto z dystansem i pozytywnie sie zaskoczyłem (odpukać puki co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...