Skocz do zawartości

Fotoradary - temat informacacyjno - ostrzegawczy


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe Słupsk-prawie wszystkie wlotowe walą w obie strony SG

kierunek Słupsk - Szczecinek chyba 5 słupów SG walą w obie strony

i wszystkie dojazdówki nad morze (Łeba, Ustka) SG

no i oczywiście Białogard uwaga czynne 24h.!!! SG ogr do 40 km/h + przenośny czynny też

non stop :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieś Krzepielów, trasa Głogów-Sława (szczególnie w okr. wakacyjnym, jak zDolny Śląsk ciągnie nad jeziorka... ) Ojca ustrzelili od dupy strony razu pewnego w niedzielę, miało być chyba 200zł i 5 czy 6 pkt, ale , że ze strażnikami gminnymi ze Sławy idzie sie dogadać a Staruszek mój nie miał wcześniej ani jednego pkt to mu anulowano :), ale mniejsza o to , foto pstrykają i to od tylca i to z masztu, a (do czasu tego zdarzenia) byłem święcie przekonany, ze tylko przenośne robią foto tyłu-myliłem sie... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nic osobistego Hunter ale wydaje mi się trochę temat do doopy.

Stron z takimi info jest trochę i można sprawdzać te fotoradary.

Każdy w swojej okolicy zna sytuację a z kolei jadać w trasę nie będziesz sobie robił listy.A zawsze są miejsca gdzie przemieszczają się ze stojakiem.

Tutaj najlepszym rozwiązaniem na trasę jest navi.

Każdy się tu wypoci a i tak nie poda dokładnej lokalizacji już nie wspominając, że te info, które przeczytałem do tej pory nie wiele mi dało.A na koniec wyjdzoe, ze cała Polska jest zaminowana i wszędzie trzeba uważać.

Oczywiście przepraszam za OT.

Takie moje spostrzeżenie.

Edytowane przez monter75

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...