Skocz do zawartości

SUZUKI GSX650f


motocyklistkaGSX650F
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nic napewno nie wiem,wieczorkiem jadę po moto do mechanika,to popytam ludzi.Jak byłby wyjazd do Czech przez Jelenią, to byś musiała podjechać A4 do zjazdu we Wrocku-wschodnim,chyba że byśmy jechali na Bielsko,to my podjedziemy.Potem to ustalimy. :flesje:

Edytowane przez wojtek-rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, umnie ciezko z orientacją w terenie, ;p niby wszystko kojaże, gorzej jak 10 razy sie pogubie i bene spale ;p hehe

 

To tak jakbyś pisała o mnie,dlatego z GPS-em latam,ale ja pochodzę z Wrocka,miasta sławnego profesora Altzheimera :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho Ho Ho =) to Ci sie udało!

 

Około 5 tygodni temu, przewróciłam sie na tym moto, na wylączonym silniku bo akurat moja stupka podwineła mi sie pod tę nózkę od motoru ;p Jeśli chodzi o moto, to końcówka od dźwigni sprzęgła jest ułamana, i obudowa z kierunkowskazu lewego mi pękła , a jeśli chodzi o mnie, to przez tydzień miałam kostkę spuchniętą ale jak to ja , tego samego dnia mnie porwało na moto , i w końcu wyszło na to że olałam sobie te sprawę z nogą, bo wolałam pośmigać. (...) Dziś mija w sumie ponad 5 tygodni - opuchlizna wszakże zeszła ale kostka mi przeskakuje i strzela w chyba 4 miejscach , po tych wszystkich tygodniach poszlam do chirurga na prześwietlenie PONOĆ to wdalo mi sie zapalenie ścięgna, ale to nie możliwe, bo ja czuje że coś mi blokuje w tej kostce- no nic trzeba będzie znów się na wizyte wybrać . Heh oczywiście do szpitala tez na moto zajechałam ;p

 

Massz jeszcze jakieś dobre wskazowki ? =) ;*

 

Więcej wskazówek nie mam :)

Ta nóżka to moim zdaniem jedyny feler tego motocykla. No może jeszcze kanapa, z której plecak dość łatwo zsuwa się na kierowcę w trakcie hamowania :)

Poza tym uważam, że sprzęcik bardzo przyjemny i wdzięczny i pewnie narażę się niektórym, ale moim zdaniem ładniejszy od bliźniaczego bandita :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...