Skocz do zawartości

ZŁOCIENIEC 2009


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezy nie polecam. Jeśli ktoś myśli, że dzięki temu, że ma napis MC może na ludzi mówić "to" to jest w błędzie. Nie rozumiem idei MC bo mam olewkę na to wszytko ale powinniście robić selekcję i raczej nie przyjmować, że tak powiem "chojraków" bo kultura nie pozwala mi nazwać tego inaczej. Chodzi oczywiście o sprawę Jawy - kto wie ten wie.

 

Organizacja strasznie kiepska! Wszędzie się kręcili ludzi z małymi dzieciakami, między nimi na ślepo walili krosami i innymi endurakami ale kluczyki trzeba było zabrać najmniej winnemu - temu, który Jawą w miejscu na wstecznym zakopywał motocykl. Gratuluję pomysłu... Za rok mnie tam nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co roztrząsać chyba, że sam zainteresowany opisze. Ja widziałem to tak, że organizatorzy się strasznie napompowali. Nie wnikam co było tego przyczyną (naszywki, pycha, czy coś innego) - nie chce mi się bo jak już napisałem nie jadę tam więcej.

 

Bierzcie przykład z PW - tak się organizuje zloty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe historie chłopaki, Nie sądziłam ze emsi tak potraktuje swoich zlotowiczów. nie załuje że nie pojechałam. Zresztą to było kwestią czasu kiedy zrobi się tam taka bryndza.. Mam nadzieję, że nikt nie ucierpiał.

 

P.S. Czy ktoś ma już może wieści o szykujących się zakończeniach sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Husaria koniec sezonu zaczyna statecznie :clap: Słyszałem w radio reklamę festynu lotniczego w Mirosławcu, jedną z atrakcji jest pokaz stateczny Husari :bigrazz:

Chłopaki będą STATECZNIE się lansować :biggrin:

Nie będę już pytał ile dożynek w tym roku zaliczyli :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...