Skocz do zawartości

nierówna praca po synchro gsxr 1100


szajbus-op
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To jest rama "tuningowa" marki Harris, model Magnum. Stworzone dla silników olejowych GSX-R750/1100, GSX1100EFE oraz Bandit 1200. Bardzo fajne, cenione ramy. Jak chcesz taką ramę nową to musisz liczyć ok.10k PLN.

 

Np. takie coś można z tego wyrzeźbić:

http://img268.imageshack.us/i/colin01.jpg/

 

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś takiego:

 

Motor chodził nierówno na wolnych, zalewało świece, co raz to inną przez co padały. Jak zostawiłem na rezerwie to zalało tłoka. Moto chodziło tylko powyżej 5 tys. obr. bo wtedy nadmiar paliwa mógł być skutecznie spalony.

 

Ewidentnie zaworki.

 

Czyściłem i składałem te gaźniki i pewnie tak bym robił do śmierci gdyby nie to forum. Gdzieś wyczytałem, niepamiętam już gdzie, że przyczyną może być syf, który nie pozwala się zaworkom domknąć. Kupiłem więc filtry paliwa i to załatwiło sprawę. Faktycznie jak się później przyjrzałem to w paliwie były takie drobinki silikonu. Jeden taki znalazłem na zaworku.

 

Napisz jakie wartości pokazuje wakuometr o ile masz zegarowy. U mnie jest 0,2 czegoś tam, a na każdym filmiku z youtube odnośnie synchro widac, że jest pod 0,4. U mnie pojawia sie ta wartość jak docisne śrubokrętem na śrubkę w celu regulacji. Obstawiam więc nieszczelnośc na ośkach przepustnic. Z tym chyba nic nie można zrobić, w każdym bądź razie w jeździe to nie przeszkadza. Motorkowi siły nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...