Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Po cichu obserwuję kolejne spotkania Starej Japonii. Czytam relacje i powiem szczerze, że bardzo odpowiada mi klimat spotkań Waszej grupy. Czy można na kolejny wyjazd zgłosić swoją skromną osobę? :icon_biggrin:

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Aga :icon_biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można.

W meritum sprawy jest tak - dowództwo (czyli Piaffe) już widziało wasze wpisy. Ja natomiast nie jestem pewien czy będę w Polsce w tym czasie - mogę być, mogę nie być, i hu go wie jak będzie.

 

Jakkolwiek pytanie jest słuszne - więc napiszę tak - dam znać po konsultacji z dowództwem czy dowództwo ewentualnie samo się podejmie, czy będziemy wopoza rozliczać z deklaracji :D

 

A póki co zasypało nas dosyć fajnie, co jest o tyle nie fajne, że będę musiał dłużej czekać żeby z górki zjechać... :(

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy w nowym roku!!!! No więc jako szef ;) zamieszania chętnie będę Was wszystkich widzieć u siebie. Jak Grzesiek zauważył to będzie piąte, jubileuszowe ;) spotkanie. Jednak gdyby zdarzyło się tak, że Marcin wypuściłby się na szerokie morza wszyscy musielibyście zdeklarować się jako organizatorzy. Podzielić między siebie zadania itd. A ja będę gościem :biggrin: W maju :biggrin: U siebie :biggrin: No i co Wy na to??

 

Wszystkiego naj, naj w nowym roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się na wszystko zgadzamy, SZEFIE :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Jestem za.

Obiorę jabłka i orzechy :biggrin: do lasu też pójdę :smile:

 

Zapomniałeś dodać, że ciasto też upieczesz, to z orzechami oczywiście :icon_mrgreen: Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wszyscy musielibyście zdeklarować się jako organizatorzy. Podzielić między siebie zadania itd. A ja będę gościem :biggrin: W maju :biggrin: U siebie :biggrin: No i co Wy na to??

Jak na lato :icon_mrgreen:

Ja i Sylwia jesteśmy jak najbardziej za :lalag:

 

:biggrin: do lasu też pójdę :smile:

 

- Obywatele pomożecie? - zażartował towarzysz Edward.

- Pomożemy - zażartowali obywatele... :icon_razz:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się na wszystko zgadzamy, SZEFIE :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

Zapomniałeś dodać, że ciasto też upieczesz, to z orzechami oczywiście :icon_mrgreen:

 

No ciasta nie dam rady :biggrin: ale jabłka i orzechy, nie ma problemu :buttrock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciasta nie dam rady :biggrin: ale jabłka i orzechy, nie ma problemu :buttrock:

 

pozdro

Ciasta nie dasz rady zrobić?? najwyżej przyjadą strażaki z sikawką :biggrin:

Oczywiście się melduje i służę pomocą.

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butki są super - w niedzielę łaziliśmy po pas w śniegu po lesie i fajnie było. Chociaż sztywne, no ale to nówki są, muszą się rozchodzić :D

 

No i jak widzicie dowództwo jest dobrej myśli. Tylko coś wam prywatnie napiszę - bo troszkę tą panią znam (pyknęło nam 15 lat po ślubie !! :D ) - jak się deklarujecie, to lepiej NAPRAWDĘ pomóżcie. Bo jak nie pomożecie to Piaffe w sumie nic nie powie - ale więcej imprez nie będzie, to wam mogę zagwarantować.

I to "pomożecie" to nie jak za Gierka, tylko naprawdę trzeba będzie sałatkę i grila zrobić.

 

Z mojej strony, nawet gdyby mnie nie było, traska będzie przygotowana. Nie będę mówił jak będzie bo naprawdę ciężko powiedzieć czy wyjadę w tym czasie czy nie.

 

No i Piaffe pewnie niedługo założy temat w tym temacie, także nie będzie źle - jak pomożecie... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...