Skocz do zawartości

KROTOSZYN XXII Ogólnopolski Zlot Motocykli Ciężkich


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To był mój szósty zlot w Krotoszynie i chyba ostatni. To co się tam dzieje...masakra, chwilami nie ma to nic wspólnego z zabawą.

 

Pozdro

 

P.S Widziałem Adama i chyba jego kolegę który przez pół soboty woził laseczki na moto:)

 

a co konkretnie Ci się nie podobalo .... :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój szósty zlot w Krotoszynie i chyba ostatni. To co się tam dzieje...masakra, chwilami nie ma to nic wspólnego z zabawą.

 

Pozdro

 

P.S Widziałem Adama i chyba jego kolegę który przez pół soboty woził laseczki na moto:)

 

 

 

 

 

A widziałeś jak w ramach żartu laseczki "podpisały się" nożem na zbiorniku ;)?

 

Trzeba było sie ujawnić!

 

Dla mnie zlot ogólnie udany, traja na silniku A6 rozwaliła mnie na kolana, 4szmery jak zwykle świetni i ogolnie git. Cellulitis mi sie nie podobał, ale nie można mieć wszystkiego ;) Aha, ja jeszcze ze zlotu nie wróciłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś jak w ramach żartu laseczki "podpisały się" nożem na zbiorniku ?

jakby nie było to zawsze jakaś pamiątka, teraż niech podpisy bezbarwnym zabezpieczy ;) Tego Gościa którry woził 3 panny zephyrem nie szło nie zauważyć... Pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś jak w ramach żartu laseczki "podpisały się" nożem na zbiorniku ;)?

 

Trzeba było sie ujawnić!

 

Dla mnie zlot ogólnie udany, traja na silniku A6 rozwaliła mnie na kolana, 4szmery jak zwykle świetni i ogolnie git. Cellulitis mi sie nie podobał, ale nie można mieć wszystkiego ;) Aha, ja jeszcze ze zlotu nie wróciłem.

 

Widziałem jak ta co jeździła na baku porysowała go chyba swoim paskiem :icon_razz:

A no mogłem się ujawnić i napić się w końcu z kimś z forum :flesje:

 

Może i przesadziłem w poprzednim poście że ostatni, ale ludzie którzy nie potrafią pić alkoholu niech go nie piją :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid125 wracałeś w niedziele z Krotoszyna tak około 9-10 ? ze zlotu wyjeżdżałem sam.. natomiast z pobliskiej stacji benzynowej wyjeżdżało 7-8 motocykli na tablicach OKL to się podczepiłem a nie wiem kto to dokładnie jechał :PP

 

To wracali znajomi z Kluczborka i okolic, ale jak dla mnie tępo trochę za słabe :cool: a może widziałeś gdzieś w okolicy Odolanowa jak Was wyprzedziłem, niebieski fazer 1000 z kufrem i torbami. Nie wiem czy to Ciebie czasem nie widziałem koło MC Danalda w Kępnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za ot nie zapomnę kolesia na BMW jeżdżącego pare godzin na spalonej gumie a potem na feldze :D

 

 

 

Też ostry jegomość, ratowaliśmy go z rąk organizatorki która w naszych oczach była żoną więc mieliśmy lekki polew, a ona nabrała purpurowej barwy.

 

Ktoś z forumowiczów dostał odemnie w gołą dupę z wydechu?

 

A propos zephyra, wracaliśmy 30km do domu żeby w 20 minut naprawiać rozrząd. Mimo że podczas remontu silnik nawet nie ostygł motocykl sprawował sie znakomicie, natłukł po terenie zlotu 50km z 3 pannami i najprawdopodobniej w ten weekend tez gdzieś poleci.

 

Jak dla mnie zlot świetny, po dwóch ostatnich latach Krotoszyn, Strobin i Zakrzówek pozostają jako punkt obowiązkowy w kalendarzu. W tym roku doszła jeszcze Zduńska Wola. Przy okazji pozdrawiam kolesia któremu opowiadałem przy wyjątkowo kwaśnym bigosie o "ekipie z Konina" której członkiem ów pan się okazał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...