Skocz do zawartości

Jak szukać noclegów (Czechy, Słowacja, Austria, Chorwacja)


mkochano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

W jaki sposób szukacie noclegów w krajach z tematu? Trudno mi z góry zdeklarować ile dni gdzie będę chciał spędzić i zastanawiam się czy da się szukać noclegów będąc już w trasie, np. z jednodniowym wyprzedzeniem. Jak Wy to robicie? Planujecie wszystko wcześniej? Spanie w namiocie mnie nie pociąga :)

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Czechach,Słowacji czy tez w Austrii.W Chorwacji noclegi czekają na Ciebie i nie musisz ich szukać .Stajesz gdzie chcesz i ktoś podejdzie lub podjedzie skuterkiem z propozycja noclegu.Przy drodze,zwłaszcza nad morzem jest dużo ludzi z ofertami.Dogadać się można po angielsku a nawet po polsku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dokladnie tak jak Piter napisal, a poza tym prawie wszedzie sa campingi na ktorych sa dostepne domki w dosc przysteonych cenach. W tym roku w Rzymie za domek na campingu placilismy 20 EUR od osoby. Nie sadze, zeby w innych krajach cena jakos specjalnie sie roznila.

 

a tak btw - najfajniej spi sie na plazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

W jaki sposób szukacie noclegów w krajach z tematu?[...]

 

...bylem ostatnio na Slowacji, spalismy na polach namiotowych, ale w kazdej turystycznej miejscowosci, gdy tylko sie zatrzymalismy, trudno sie bylo opedzic od 'noclegowych naganiaczy' - kazdy chcial, aby u niego kimac... taki goscinny kraj! :icon_mrgreen:

 

Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przepracowalem temat szukania noclegow na trasie pomiedzy czechami slowacja wegrami chorwacja i czarnogora. Teraz juz wiem że najlepiej poszukac sobie noclegow tych po drodze- czyli samo spanie i jechanie dalej juz przed wyjazdem- poniewaz moze sie okazac ze nikt nie bedzie chcial nas na jedna noc- chyba ze dysponujemy wieksza kasa wtedy hotele nas chetnie ugoszcza.

 

jesli chodzi o noclegi dluzsze- kilku- klikunasto dniowe np w chorwcacji czy czarnogorze to najlepiej o ile nie bedzie nikt stal przy drodze z swoja oferta uderzac odrazu na dworzec autobusowy- tam zawsze ktos jest i cos sie znajdzie.

 

w szczycie sezonu mozna przejechac cala chorwacje i nikogo przy drodze nie znajdziemy...

 

Pozdrawiam i Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

W jaki sposób szukacie noclegów w krajach z tematu? Trudno mi z góry zdeklarować ile dni gdzie będę chciał spędzić i zastanawiam się czy da się szukać noclegów będąc już w trasie, np. z jednodniowym wyprzedzeniem. Jak Wy to robicie? Planujecie wszystko wcześniej? Spanie w namiocie mnie nie pociąga :)

 

Pozdrawiam

Michał

Telefon › 00436545 20008

E-mail › [email protected]

WWW › www.austria-holidays.eu

masz polski pensjonat u kol .siejest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ktos z Szanownych kolegow moze polecic mi jakis pensjonat na jedna noc w okolicach Zagrzeb i Senj?

Zastanawiam sie tez,czy odcinek Rzeszow -Senj nie bedzie za duzy do pokonania w jeden dzien?Jechał ktos z Was ta trasa?

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem odcinek Prudnik-Senj.Pokonaliśmy tą trasę w ciągu jednego dnia a wyszło coś ok.850 km.Ale nasza grupa jest zaprawiona w długich trasach,wracając z okolic Dubrownika do domu zrobiliśmy w ciągu jednego dnia 1250km.A caly wyjazd wyniósł 4500km.Spaliśmy na kwaterach prywatnych w Senj .Właściciel sam nas zaczepił i zaproponował pokoje.Cena w okolicy 15 euro za osobo/dobę. http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl...d=chorwacja2009 .A tu parę zdjęć z naszego wypadu.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...