Skocz do zawartości

Krym 2009- 29 sierpnia 8-10 dni


Michalk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie zima :icon_eek: , zaczną się plany na nowy sezon . Mnie również strasznie kręci Ukraina , można poskładać jakąś "grupkę uderzeniową" przez zime , choć z planami różnie bywa :icon_razz:

 

Na przyszły rok:

1. Majówka w Karpatach Ukraińskich.

2. 29.08.2010-17.09.2010 Bałkany.(Rumunia-Bułgaria-Serbia-Bośnia-Macedonia-Albania....i powrót) Z czego w Macedonii nad jeziorem 4-5 dni. Fajny punkt wypadowy przy granicy z Grecją oraz Albanią.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Majówka w Karpatach Ukraińskich.

Jestem za Ukrainą, tylko na trochę dłużej :buttrock:

Min tydzień, może dwa a najlepiej trzy bo tam wszystko trzy razy tańsze niż u nas :icon_biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Ukrainą, tylko na trochę dłużej :buttrock:

Min tydzień, może dwa a najlepiej trzy bo tam wszystko trzy razy tańsze niż u nas :icon_biggrin:

 

Będzie tydzień wolnego, w sumie 9 dni. Macedonia jest prawie taka jak Ukraina, równie piękna i równie tania :). Nawet tańsza od Albanii. Można wyjazd przygotować tak, że część ekipy wróci wcześniej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła wycieczka ;). W następnym roku nawet nie ma mowy żebym gdzieś dalej wyskoczył ale za 2 lub trzy chętnie się piszę, bardziej ciągnie mnie na wschód niż zachód.

ps. Miachał mieliśmy okazję się chyba poznać kiedyś u twojego brata na urodzinach (jeżeli mnie pamięć nie myli bo to było ładnych kilka lat temu). Pozdrów Piotrka, Krzysiek 4t1 może sie domyśli i pogratuluj dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła wycieczka ;). W następnym roku nawet nie ma mowy żebym gdzieś dalej wyskoczył ale za 2 lub trzy chętnie się piszę, bardziej ciągnie mnie na wschód niż zachód.

ps. Miachał mieliśmy okazję się chyba poznać kiedyś u twojego brata na urodzinach (jeżeli mnie pamięć nie myli bo to było ładnych kilka lat temu). Pozdrów Piotrka, Krzysiek 4t1 może sie domyśli i pogratuluj dzieciaka.

 

Cześć

Możliwe, jeśli dobrze pamiętam, to chyba puściłeś pawia z samego rana. Ale nie jestem pewien czy to ty. To było dawno- chyba 9 lat temu, osiemnastka braciaka.

Po tej imprezie kukurydza z sałatki trzymała się w trawie do wiosny, oczywiście została tam przeniesiona w żołądkach, z których później zdołała się wydostać.

Edytowane przez Michalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, pawia nie pamiętam, ale cóż od przeszłości nie uciekniesz. Obecnie też zdarza się nagły atak spawacza, życie nie jest usłane różami tylko niestrawnością. Do zobaczenia na trasie.

 

Tak, bywa brutalnie. Dzwoniłem do brata, mówił, że to ty. Pamiętam nawet twoją ksywę :).

A to poranne zdarzenie mam zapisane w pamięci jak film. Paw wychodząc wpadł wtedy na firankę i okno :)

Pisałeś wcześniej, że jechać możesz za 2-3 lata. Coś się urodziło?

 

Do zobaczenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...