Skocz do zawartości

Drag Star - Mały customizing


Rekomendowane odpowiedzi

Kiera niezle wyglada

Niestety nie moja robota klienta sam ja przywiózł

Ja bym zrobił lepszą ale przyjdzie czas i na to

Mojej roboty kiere mozesz zobaczyc w mojej trike

 

 

 

Oczywiscie wszystkie detale z nierdzewki a nie zaden chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno , choć ten tył... wyj**ać naleśnik pasażera i zakładać tylko chwilę przed założeniem pasażerki, ta czacha punishera (czy jak sie to pisze) mało potrzebna-zbędny gażdżet odpustowy. Kiera- trudno , może klientowi chodziło o podwyższenie komfortu, ale co mi sie naprawde podoba to przedni reflektor, większość kombinuje z jakimiś podwójnymi a tu pikna klasyczna forma , ale co ważne mała i to ma sens i kierunki w końcówkach kiery :) Ogólnie Ładny choć czacha mi zalatuje modnym ostatnio dennym stylem emo :P Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czache uzylem bo mial byc obciety blotnik

Jak bys zobaczyl ten motocykl bez czachy to bylo zle

po obcieciu wyszlo wysoko i czacha zaslonila crossowe walory zawieszenia :icon_biggrin:

 

Co do reflektora jest bardzo ladny.

orginal byl wielki jak wiadro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie git sprzęt. W miarę estetyczny i oddalony od oryginału. Niestety jestem uczulony na obcięte błotnik nad tak wąskim kołem z tyłu. Ale każdy ma inny gust. :biggrin: Ogólnie jest wporzo. :clap:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka rzeczywiście delikatna, ale odmieniła tego Drag Stara znacząco. Miałem takiego kiedyś i w oryginalnej wersji jest trochę nudny.

Z przodu wygląda bardzo dobrze; kiera i reflektor super. Elementy z nierdzewki też wyglądają ok. :clap:

Warto aby właściciel powalczył jeszcze z wydechami i wywalił fotel pasażera - bardzo by pomogło.

Motyw czachy widziałem na osłonie chłodnicy:

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/J2IOz1...feat=directlink

i jakby nie było bardzo drogo, to może bym u Ciebie zamówił :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...