Skocz do zawartości

Wspólne latanie


Duke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam osób chętnych do śmigania na teranie wawy i okolic. Niestety na pierwsze moto nie kupiłem 600 a Ybr 125 :biggrin: więc prędkośc w granicach 70-80km/h .. niewiem czy bedzie jakis odzew :biggrin:(bo prędkość jest zabójcza :icon_mrgreen: ) . Jestem chetny na smiganie w sobote po południu a w niedziele cały dzień. Jak cos to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osób chętnych do śmigania na teranie wawy i okolic. Niestety na pierwsze moto nie kupiłem 600 a Ybr 125 :biggrin: więc prędkośc w granicach 70-80km/h .. niewiem czy bedzie jakis odzew :biggrin:(bo prędkość jest zabójcza :icon_mrgreen: ) . Jestem chetny na smiganie w sobote po południu a w niedziele cały dzień. Jak cos to pw.

 

Dobry tok myślenia masz, ja jeżdze chopperem i sie wkurwiam ciągle że mi szlifiery tempo drą.

gg 4292996 [email protected]

 

Wiesz gdzie mnie łapac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano siemano!

Chetnie polatam w poniedzialek i wtorek(wolne w robocie)predkosci rzedu 80km/h nie sa mi straszne...

Aczkolwiek teraz mam znajomego moto (R6)i czasem trzeba ja przegonic(powietrze musi chlodzic :icon_razz: ). Jak cos to PW lub gg :)

Gdyby ktos reflektowal :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że się temat rozwinął i dobrze !:biggrin:. Myślę że za tydzień w sobote czy w niedziele możemy posmigać - po co zwlekać :biggrin: Teraz tylko ustalmy godzine i miejsce gdzie się spotykamy no i gdzie śmigamy:D. Zaglądajcie na forum przez ten tydzien a napewno coś sensownego ustalimy.

 

Co powiecie np na carrefour na bemowie na parkingu .... miejscówka moim zdaniem ok ... wiadomo otwarcie sezonu motocyklowego większość pewnie zna.. oczywiscie propozycja.

 

ps, napisałem 80km/h bo raz ze moja ybr najlepiej sie przy tej czuje :D a dwa mój pierwszy miesiąc na siodle i za bardzo doświadczony to ja nie jestem. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do tematu "na rybkę??". Latamy co środę po robocie - głównie bliskie okolice Wawy. Rodzaj moto nieistotny. Jedyne co potrzebne to pusty żołądek, dobry humor, cierpliwość i w miarę dyscyplina jazdy, bo jedziemy kolumną a grupa często liczy nawet 30 motocykli :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam również do tematu "na rybkę??". Latamy co środę po robocie - głównie bliskie okolice Wawy. Rodzaj moto nieistotny. Jedyne co potrzebne to pusty żołądek, dobry humor, cierpliwość i w miarę dyscyplina jazdy, bo jedziemy kolumną a grupa często liczy nawet 30 motocykli :cool:

 

Zappa no ja sie tak na ta rybke juz wybieram i wybieram.....moto mi sie pieprzylo to oddalem do mechanika.Znajomy polecial do Egiptu to zostawil mi swoje,w srode jestem do 15 w pracy i jak pogoda pozwoli to moze sie zjawie :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...