Skocz do zawartości

przeróbka anglika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy widzieliscie kiedys chociaż jak sie przerabia anglika ?

Możecie sobie tylko gdybac albo wymyślac jakies glupoty !

 

PO 1

w anglielskich passatach po lifcie czyli B5 FL nie trzeba wstawiać sciany grodziowej

UWAGA:

Zdarzaja sie wyjatki lecz 1 na 500 ( lecz tylko roczniki 2001)

 

PO 2

w angielskich passatach B5 (dotyczy wszystkich) tam jest bardziej przerabane bez wstawki sie nie obejdzie

 

PO 3

passat b5 fl z 2001 r za 2200 (gratuluje pomyslowosci) chyba z jakiegos serwisu bo ceny z jakimi ja sie spotykam to 1500-1900 funtow

 

PO 4

Zaden autoryzowany serwis nie jest potrzebny do przegladu pierwsza lepsza stacja kontroli pojazdow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wiedzy ! :clap:

NIe chcce mi sie z toba dyskutowac bo skoro dla ciebie roznica w cenie 300funtow jest tak wazna ze warto o tym szum robic to dyskusja nie ma sensu ale widze ze jestes najmadrzejszy w kaZdym calu:) 2200 kosztowal we wrzesniu 2008, ale nie powiem patrze i jakos dalej nie widze tych pasiakow po 1500 mozesz zapodac jakims linkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie masakra...

Dość często wysyłam ciężarówki do UK i czasem dostaję zlecenie aby przywieźć samochody. W związku z tym siłą rzeczy rozmawiam z handlarzami którzy na tutejszym rynku dawniej sprowadzali, przekładali a potem sprzedawali. A teraz sprowadzają, rozbierają, sprzedają części... Ludzie przestali kupować ten syf jakim były przekładki i Wszyscy są zadowoleni. Przecież to się w ogóle kupy nie trzyma, po co kupić przerabianego angola i modlić się czy odpali albo czy otworzy się szyba jak za podobną kasę można mieć auto z kontynentu w podobnym stanie.

Dla przykładu, podałem AR bo sam mam taką:

ebay.co.uk - http://cgi.ebay.co.uk/2000-V-ALFA-ROMEO-15...id=p3286.c0.m14

mobile.de - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...de&pageNumber=1

 

I co ciekawe, ta z D jest w lepszym stanie i lepiej wyposażona ;)

Nie szukałem podobnych cen, wziąłem dwa pierwsze z wyszukiwarki.

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Na poznańskiej giełdzie ogromne wzięcie mają auta na rozbiórkę (angole). Chociaż jak sprzedawaliśmy jednemu handlarzowi częsciami kompletne auto to sam proponował czy pod zamówienie nie dało by rady sprowadzać Peugeotów 307 bo jest wzięcie i są bardzo łatwe do przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...