Skocz do zawartości

II Moto Zauro Music - Bałtów


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hejo co do świetności to bym był ostrożny nie powiem ze to było wielkie bbbbeeeee ale było bbbeeeeee to tyle odemnie a jak cosik to wykopcie zeszłoroczny Zauron i poczytajcie opinje :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo co do świetności to bym był ostrożny

 

Czesiu... ja nie chce byc ostrozny w wyrazaniu osobistej opinii. Znam Twoje [i nie tylko Twoje] zdanie na ten temat i szanuje je, prosze o to samo.

 

Nie wszystko wszystkim sie podoba, to chyba oczywiste... mnie sie w tamtym roku Baltow bardzo podobal, bylismy od poczatku do konca, mielismy super miejscowke namiotowa, na wyspie, w cieniu, nie czulem sie ani przez minute "jak malpa w zoo", bardzo dobrze sie bawilismy, w niedziele zamiast lyzki jakiejs kapusty z przecierem zjadlem porzadne zarcie, teren bardzo piekny, atrakcji sporo, koncerty fajowe, nie mielismy zastrzezen, przez co i w tym roku na pewno tam pojedziemy.

 

W internecie mozna na temat roznych zlotow znalezc przerozne opinie, negatywne tez... ale chyba nie o to chodzi, zeby jednoglosnie 'zaliczac' badz tez 'skreslac' dany zlot... jest ich tak wiele, ze kazdy moze dowolnie wybierac gdzie ma ochote pojechac.

 

Jestem przekonany, ze jezeli pogoda dopisze, to w tym roku w Baltowie bedzie jeszcze wiecej motocykli... i dobrze, bo zlot byl swietny! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej imprezy rok temu była Ok.

Natomiast można się przyczepić do samej organizacji.

Mam tu na myśli rozmieszczenie sanitariatów, jedną umywalkę na cały zlot i brak jakiegokolwiek prysznica.

Po za tym arogancja co niektórych ludzi z obsługi.

Ale chyba generalnie więcej plusów jak minusów, może nauczyli się czegoś na błędach.

 

AAaa, no i cena, chyba 60 zeta jak pamiętam. W komarówce i biłgoraju było chyba 35 a oferowali więcej za ta sumkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej imprezy rok temu była Ok.

[...]rozmieszczenie sanitariatów, jedną umywalkę na cały zlot i brak jakiegokolwiek prysznica.

[...]

AAaa, no i cena, chyba 60 zeta jak pamiętam. W komarówce i biłgoraju było chyba 35 a oferowali więcej za ta sumkę.

 

...rozmieszczenie sanitariatow? Znaczy, ze miales daleko do ToiToy'a? My mielismy blizej niz w Bilgoraju i w Komarowce. Brak prysznica - tu sie zgodze - ciepla woda w przysznicu w Bilgoraju byla super, ale nedzny lodowaty natrysk na palete w Komarowce tez zadna rewelacja. Koryto do mycia w Baltowie przynajmniej nowe, jakies takie bardziej estetyczne - owszem jedno, a jaka mnogosc umywalek wystapila w Bilgoraju i Komarowce? Tez bylo po jednym korycie i jeszcze dalej.

 

Co do ceny... w tym roku 50zl, w tamtym roku za siebie i za Kasie i w Bilgoraju i w Baltowie zaplacilem tyle samo... w Baltowie dostalem chociazby koszulke, bilet wstepu na ciekawe dinozaury za 15zl, a w niedziele normalne dobre jedzenie [tyle ile chcialem zjesc], a nie jakas lyzke rozgotowanej kapusty z ketchup'em na karnet. W Baltowie muza byla troche na innym poziomie niz bilgorajskie nuty 'brocz krwia suko, tylko nie chlap mi na buty', po ktorych sam mialem ochote pokazac im dupe... [a zobacz kto w tym roku zagra na MotoZauro] oferowali jeszcze laski na scenie czy tez fajerwerkowy pokaz... wspolny wjazd na Swiety Krzyz tez super sprawa... caly zlotowy teren przyjemniejszy... wg mnie w Baltowie oferowali o wiele wiecej.

 

A tak w ogole, to Wy sie jakos umowiliscie, zeby negowac Baltow? Dalem info o zlocie - kto pojedzie, ten pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje parę zdjątek z Bałtowa, zdjęć dinozaurów nie ma oprócz RomkozauroRexa. Piwęcja nie zabrakło, Deresiówka i Anisówka też była. Jednego tylko żałuję, tego że było nas za mało i że zlot trwał jak zwykle za krótko. Następny rok będzie obfitował (mam nadzieję) w WIELKĄ grupę (tak na marginesie) mamy na oku piękne miejsce, szczegóły zna Palec.

http://picasaweb.google.pl/virus668/BaTow2009#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapodam swoją relację ze zlotu. Uważam, że było całkiem fajnie a przy okazji pośmigaliśmy trochę po atrakcjach ziemi świętokrzyskiej :)

 

Pełna relacja tutaj:

http://mapvivo.com/journey/9310

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy na oku piękne miejsce, szczegóły zna Palec.

 

...czy masz na mysli to piekne miejsce: http://picasaweb.google.pl/RobertRobbic/Pi...363589723260546 ? ;)

 

Widze, ze kilka znajomych osob bylo w Baltowie... chyba przez to oddalenie pola namiotowego nie spotkalismy sie - my w nocy z piatku na sobote przenieslismy namioty na wyspe w okolicach sceny, wszedzie blisko bylo i cien przez caly dzien. W tamtym roku tez wyspa byla nasza... za rok znow planujemy sie tam rozbic :buttrock:

 

W tym roku spenetrowalismy druga strone Baltowa, po terenowych i lesnych drogach udalo nam sie dotrzec do ichniego ZOO... nie wiedzialem, ze dwa wilczury goniace motocykl na polnej drodze moga az tak skutecznie podniesc poziom adrenaliny u motocyklisty :P

 

Pozdro. Robcio :wink:

Edytowane przez Robcio_LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...