Skocz do zawartości

Zmiana kierunkowskazów (z 21W na 23W)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noł ofens, ale skoro masz dar ogarniania to czemu zamiast pisać posty że nie działa, nie grzebiesz przy moto? Szczerze to szkoda by mi było czasu na czekanie na odpowiedź na forum, wolał bym poświęcić ten czas na własnoręczne wybadanie problemu :icon_razz:

W sumie to nie określiłeś, czy świecą ciągłym światłem czy się w ogóle nie zapalają? Jeśli się nie zapalają to zewrzyj w przerywaczu wejście z wyjściem, kierunki powinny zaświecić (oczywiście po uprzednim włączeniu kierunku lewego lub prawego). Jeśli się nie zaświeci to znaczy że coś źle podłączyłeś... może brak masy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie troche racji, ale kwestia podłączenia jest dla mnie raczej oczywista.

 

Sprawa wyglądała, a teraz wygląda, następująco: chciałem wymienić kierunki w swojej iksesce, bo oryginalne były bardzo, ale to bardzo nieaerodynamiczne i generalnie brzydkie. No więc kupiłem jakiś szit za 10pln za sztuke jakiś czas temu, ale okazało się (nie z mojej winy), że zamontowane są w nich żarówki 12V, ale W5W. No i sytuacja wydawała się jakby oczywista, bo w oryginalnych jest 21W - należy zmienić żarówke. Tu się pojawił problem, bo były bardzo małe i low costowe więc zwykła przeróbka gniazda stała sie nieopłacalna. No więc postanowiłem zanabyć takie same tylko, ze z żarówką 23W, bo z 21W znaleźć nie mogłem. Podłączyłem, a te tak jak poprzednie świeciły ciągłym światłem (nie migając). No więc podłączyłem tak samo oryginały, i te migały. Na bank nie pomyliłem gniazdek, dobrze je podłączyłem, bo świeciły. Tylko po prostu nie migając.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...